Niezwykłe skafandry typu skin od SlipIns – Nowość!

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Maj 12, 2019 19:39

Niezwykłe skafandry typu skin od SlipIns – Nowość!

Producent skafandrów typu skin – SlipIns, wprowadził na rynek produkty, które nie tylko prezentują się fantastycznie pod względem wizualnym, ale niosą również przesłanie dla całej ludzkości. Tworząc poszczególne modele projektanci wzorowali się bowiem na zagrożonych gatunkach morskich zwierząt.

Podniesienie świadomości ekologicznej wśród ludzi i podkreślenie trudnej sytuacji różnych zagrożonych gatunków, to cel jaki postawili sobie pracownicy SlipIns odpowiedzialni za wzornictwo nowych skafandrów. Trzeba przyznać, że efekt jaki udało im się uzyskać robi niesamowite wrażenie.

SLipins234

Wśród nowych modeli odnajdziemy m.in. te, wzorowane na takich gatunkach jak żarłacz tygrysi, żółw szylkretowy, ornate eagle ray czy rekin leopardzi. W ofercie producenta znajduje się również skafander wzorowany na rekinie wielorybim, który zapoczątkował całą kolekcję i okazał się wielkim hitem.

SLipins

„Reakcja rynku na wprowadzony przez nas projekt „Whale Shark” była niesamowita! Codziennie otrzymujemy zamówienia na ten fason. W rezultacie Rick i Robin postanowili stworzyć morze wrażeń, które dodają pięć nowych modeli, wzorowanych na kolejnych gatunkach. Naszym celem jest tworzenie skafandrów, które będą unikalne, funkcjonalne, ale będą też niosły przesłanie.” – powiedział Rick Rickman, współwłaściciel SlipIns.
Źródło: slipins.com

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Maj 12, 2019 19:39

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2020

Reklama
Reklama