Hollywoodzki gwiazdor Will Smith nurkuje z rekinami – video

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Marzec 21, 2019 18:50

Hollywoodzki gwiazdor Will Smith nurkuje z rekinami – video

Amerykański gwiazdor filmowy Will Smith z okazji swoich 50 urodzin postanowił sporządzić listę rzeczy do zrobienia przed śmiercią tzw. „bucket list”. Wśród pozycji, które wyszczególnił znalazło się m.in. nurkowanie z rekinami.

„Całe życie byłem przerażony możliwością znalezienia się oko w oko z rekinem. Winię za to Stephena Spielberga. Kiedy na ekrany kin weszły „Szczęki” bałam się siedząc w wannie!”

Podczas kręcenia jednego z filmów Smith poznał Paula De Geldera, byłego spadochroniarza armii australijskiej i nurka, który został zaatakowany przez bullsharka w 2009 r. podczas treningu antyterrorystycznego, a także Cristinę Zenato, zajmującą się behawiorystką rekinów, która podczas swoich nurkowań m.in. usuwa haczyki i inny osprzęt wędkarski z ich paszcz. To dzięki nim Big Will zaczął rozważać możliwość nurkowania z rekinami.

Will Smith’s Bucket List: Swimming with SharksTo Will Smith, nothing is more frightening than the ocean… well except for maybe the creatures that live in it. Join Will as he checks off another item on his Bucket List that may have been better off unchecked: swimming with sharks.

Opublikowany przez Will Smith’s Bucket List Środa, 6 marca 2019

By zrealizować postawiony przed sobą cel Will Smith nawiązał współpracę ze Stuart Cove’s Dive Bahamas, gdzie wziął udział w kursie PADI Discover Scuba i dowiedział się więcej o rekinach i ich roli jaką pełnią w globalnym ekosystemie.

A czy Wy również macie nurkowanie z rekinami na swojej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią?

Źródło: fb.com/willsmithsbucketlist

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Marzec 21, 2019 18:50

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama