DAN ujednolica programy szkoleniowe pierwszej pomocy

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 8, 2019 19:59

DAN ujednolica programy szkoleniowe pierwszej pomocy

DAN – Divers Alert Network poinformował, że w ciągu następnych sześciu miesięcy instruktorzy w regionu Azji Wschodniej, będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, które pozwolą im zachować status aktywnych. Warsztaty mają na celu zapewnienie instruktorom dostępu do wszystkich najnowszych zasobów i materiałów szkoleniowych DAN.

Działania te są częścią większego procesu standaryzacji programów pierwszej pomocy DAN na całym świecie. Pierwszym krokiem były warsztaty pomostowe dla instruktorów trenerów, które odbyły się w Melbourne, w Australii, a które poprowadził dyrektor ds. szkoleniowych DAN – Patt Seery. W warsztatach uczestniczyli instruktor trenerzy z Australii, Nowej Zelandii i Hongkongu.

„Platforma e-learningowa jest świetna – będzie wielką pomocą dla instruktorów w tym regionie, którzy wcześniej musieli płacić wysokie cła, jakimi były obłożone materiały. Nie będą już musieli gromadzić zapasu na kursy, które mogą się nigdy nie odbyć. Unikniemy też sytuacji, gdzie szkolenia były wstrzymywane przez kilka tygodni, z uwagi na oczekiwanie na przybycie materiałów. Ogólnie rzecz biorąc, trenerzy, którzy uczestniczyli w programie, pozytywnie odebrali zmiany i byli podekscytowani możliwościami, które pojawią się w ramach tego nowego systemu. ” – powiedział Scott Jamieson, menedżer regionalny DAN ds. Regionu Azji Wschodniej

Źródło: Divers Alert Network

Nurek Tech intext
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 8, 2019 19:59

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2019

Sortowanie
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
22Mar - 23Mar 2209:00Mar 23Głębiny - Festiwal Filmów Nurkowych