DAN ujednolica programy szkoleniowe pierwszej pomocy

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 8, 2019 19:59

DAN ujednolica programy szkoleniowe pierwszej pomocy

DAN – Divers Alert Network poinformował, że w ciągu następnych sześciu miesięcy instruktorzy w regionu Azji Wschodniej, będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach, które pozwolą im zachować status aktywnych. Warsztaty mają na celu zapewnienie instruktorom dostępu do wszystkich najnowszych zasobów i materiałów szkoleniowych DAN.

Działania te są częścią większego procesu standaryzacji programów pierwszej pomocy DAN na całym świecie. Pierwszym krokiem były warsztaty pomostowe dla instruktorów trenerów, które odbyły się w Melbourne, w Australii, a które poprowadził dyrektor ds. szkoleniowych DAN – Patt Seery. W warsztatach uczestniczyli instruktor trenerzy z Australii, Nowej Zelandii i Hongkongu.

„Platforma e-learningowa jest świetna – będzie wielką pomocą dla instruktorów w tym regionie, którzy wcześniej musieli płacić wysokie cła, jakimi były obłożone materiały. Nie będą już musieli gromadzić zapasu na kursy, które mogą się nigdy nie odbyć. Unikniemy też sytuacji, gdzie szkolenia były wstrzymywane przez kilka tygodni, z uwagi na oczekiwanie na przybycie materiałów. Ogólnie rzecz biorąc, trenerzy, którzy uczestniczyli w programie, pozytywnie odebrali zmiany i byli podekscytowani możliwościami, które pojawią się w ramach tego nowego systemu. ” – powiedział Scott Jamieson, menedżer regionalny DAN ds. Regionu Azji Wschodniej

Źródło: Divers Alert Network

[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 8, 2019 19:59

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń