Sharkwater: Extinction – od marca w europejskich kinach

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Luty 14, 2019 20:10

Sharkwater: Extinction – od marca w europejskich kinach

Już w marcu 2019 roku, na ekrany europejskich sal kinowych wejdzie długo oczekiwany film „Sharkwater: Extinction”. Jest to trzeci i ostatni film tragicznie zmarłego kanadyjskiego reżysera Roba Stewarta. Produkcja, która jest kontynuacją filmu „Sharkwater” z 2006 roku, dostępna będzie również cyfrowo.

Film „Sharkwater Extinction” pojawi się najpierw 22 marca w kinach w Wielkiej Brytanii i w tym samym czasie będzie dostępny również w wersji cyfrowej w UK i Niemczech. Obecnie ten długo oczekiwany dokument dostępny jest tylko na terenie USA i Kanady. Niestety wciąż brak informacji o tym, czym film pojawi się na ekranie polskich kin.

Osoby chcące zakupić i obejrzeć wersję cyfrową zaraz po premierze, będą najpewniej zmuszone na skorzystanie z prostego oprogramowania VPN, pozwalającego na zmianę wirtualnego adresu, na kraj w którym film jest dostępny.

Swoją premierę produkcja miała 31 stycznia w Los Angeles, w Kalifornii, podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. Właśnie tam miał miejsce pokaz specjalny pokaz, a także spotkanie z twórcami.

Źródło: sharkwater.com

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Luty 14, 2019 20:10

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń