PADI i DAN Europe łączą siły!

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Grudzień 8, 2018 16:35

PADI i DAN Europe łączą siły!

PADI, największa na świecie organizacja szkoląca nurków oraz DAN Europe, największe stowarzyszenie w branży nurkowej, zajmujące się bezpieczeństwem, ogłosiły 7 grudnia zawiązanie partnerstwa. Teraz członkowie PADI, szkolący w tej organizacji, mogą skorzystać ze specjalnej oferty ubezpieczeń od odpowiedzialności zawodowej.

Nowe wariant ubezpieczeniowy będzie ważny przez cały rok. W ramach pakietu otrzymamy ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej oraz osobiste, z ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w wysokości do kwoty 4 milionów euro . Otrzymamy także dostęp do znanej wielojęzycznej linii telefonicznej DAN 24/7, a także opiekę w przypadku leczenia hiperbarycznego oraz kwestii związanych z powrotem do kraju. Dodatkowo ubezpieczenie obejmuje również zdarzenia poza nurkowe, wynikłe np. w trakcie podróży.

DAN zaoferuje członkom PADI Professional pakiet Pro Silver w cenie Bronze. Specjalna dodatkowa polisa ubezpieczeniowa DAN dotycząca wypadków nurkowych z udziałem kursantów biorących udział w kursach PADI, obejmie szkolenia PADI Discover Scuba Diving, PADI Open Water, PADI Advanced Open Water, Basic Freediver, Freediver i Advanced Freediver.

Ubezpieczenie gwarantuje również dostęp do wyspecjalizowanych usług doradczych oferowanych przez sieć prawną DAN, składającą się z wielu ekspertów i prawników, posiadających wiedzę z zakresu wypadków nurkowych.

Źródło: padiproseurope.com

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Grudzień 8, 2018 16:35

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2019

Sortowanie
31Sty - 3LutCałodniowa Moscow Dive Show 2019
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019
9LutCałodniowa VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego
22Lut - 24Lut 2208:00Lut 24#GoDiving - Dive Show
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja