Powstaje film dokumentalny o poszukiwaniach ORP „Orzeł”

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Listopad 29, 2018 17:42

Powstaje film dokumentalny o poszukiwaniach ORP „Orzeł”

W 2014 roku ruszył projekt Santi Odnaleźć Orła. Grupa pasjonatów wykorzystując własne środki oraz swoje nieprzeciętne umiejętności, postanowiła wyruszyć w podróż, u której kresu ma czekać wrak najsłynniejszego polskiego okrętu – ORP „Orzeł”. Zdeterminowani i odpowiednio przygotowani, krok po kroku zbliżają nas wszystkich do odpowiedzi na pytanie – co tak naprawdę stało się z polskim okrętem podwodnym?

Każdego roku ekspedycjom prowadzonym pod szyldem Santi Odnaleźć Orła towarzyszy ogromne i tale rosnące zainteresowanie, które już dawno wykroczyło poza środowiska nurków, historyków czy pasjonatów marynarki tudzież okrętów podwodnych. Dziś, wraz z wypłynięciem na kolejne poszukiwania, ciekawi ich rezultatów są absolutnie wszyscy.

Temat stał się na tyle ciekawy, a zadanie stojące przed ekipą poszukującą „Orła” realne, że w trakcie tegorocznych działań, przez cały czas ekipie towarzyszyła ekipa filmowa TVN. Z materiału zarejestrowanego w 2018 roku powstać ma film dokumentalny.

Na razie nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, ale niebawem możemy się spodziewać kolejnych szczegółów, o których zostaniemy poinformowani za oficjalnych kanałach Santi Odnaleźć Orła.

Źródło: fb.com/SantiOdnalezcOrla/

[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Listopad 29, 2018 17:42

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020