Niezwykły projekt polskich nurków w Chorwacji!

Dodane przez Rafał Jędrzejowski Wrzesień 11, 2018 10:56

Niezwykły projekt polskich nurków w Chorwacji!

Grupa polskich nurków realizuje niezwykły projekt „300 km pod wodą, aby pokonać przeciwności”. Celem jest ustanowienie rekordu Guinnessa w dystansie pokonanym pod wodą z wykorzystaniem skutera DPV, a przede wszystkim podniesienie świadomości o Dystrofii Mięśniowej Duchenne’a (DMD) i zebranie funduszy na akcję charytatywną.

„Naszym celem jest przepłynięcie około 300 kilometrów pod wodą z wykorzystaniem skuterów DPV, na głębokości około 5-20 metrów. Wszystko wzdłuż wybrzeża Chorwacji. Zakładamy, że projekt zostanie zakończony w ciągu jednego miesiąca, płynąc 15-20 km dziennie. Projekt jest prawdziwym wyzwaniem logistycznym i organizacyjnym. Dzięki wsparciu wielu sponsorów i przyjaciół z Europy i Egiptu, udało nam się już zorganizować większość niezbędnych urządzeń (DPV, butle, kombinezony, uprzęże, gazy i centrum logistyczne w Chorwacji), a także zaplecze techniczne, dzięki któremu realizacja wyzwania jest możliwa. Prawdziwa przygoda wywodzi się z pasji, jesteśmy tego najlepszym przykładem. Od wielu lat odkrywamy piękno podwodnego świata dzieląc nasze wspaniałe doświadczenia z otaczającymi nas ludźmi. Zdecydowaliśmy się podjąć pionierskie wyzwanie przepłynięcia pod wodą dystansu 300 km. Na miejsce naszego projektu wybraliśmy wybrzeże Chorwacji. Pragniemy także aby nasze wyzwanie pomogło Miłoszowi który z powodu choroby nie może cieszyć się swobodą ruchu.”

Więcej informacji o całym przedsięwzięciu znajdziecie na stronie projektu oraz w kanałach social media. Również tam dowiecie się jak możecie udzielić swojego wsparcia w ramach tej szczytnej akcji.

Źródło: 300ktodefy.com

Nurek Tech intext
Dodane przez Rafał Jędrzejowski Wrzesień 11, 2018 10:56

Dołacz do nas na Facebooku

Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Wrzesień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN