Afryka nie jest dla leszczy – spotkanie

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 17, 2018 13:32

Afryka nie jest dla leszczy – spotkanie

Już w najbliższy czwartek – 19 kwietnia, zapraszamy na „Nurkową Sjestę” z Bartem Lukasikiem, profesjonalnym podwodnym przewodnikiem w RPA i Mozambiku, a także filmowcem, którego ujęcia są używane w wielu międzynarodowych produkcjach filmowych oraz publikacjach przyrodniczych o tematyce oceanicznej.

Bart obiecał podzielić się wiedzą, którą zdobywał przez lata w naprawdę trudnych warunkach wybrzeża RPA i Mozambiku. Opowie także nieco o tym jak sam zaczynał swoją filmową przygodę. Być może takie spotkanie stanie się inspiracją dla was? Będzie to również wyjątkowa okazja do zdobycia z pierwszej ręki praktycznych wskazówek, na temat filmowania podwodnego.

Bart Lukasik jest założycielem organizacji World Oceans Day – Poland, której misją jest poszerzanie wiedzy o oceanach wśród Polaków, zatem „Nurkowa Sjesta” nie byłaby kompletna, gdyby nie został poruszony temat rafy koralowej.

W tym roku obchodzimy Międzynarodowy Rok Rafy Koralowej, a podczas „Sjesty” porozmawiamy o znaczeniu rafy dla całego oceanu, o zagrożeniach związanych z jakimi zmaga się rafa i organizmy zamieszkujące ją oraz o tym, co każde z nas może zrobić, aby przyczynić się do poprawy stanu raf. To jest możliwe!

Data: 19.04.2018 czwartek godz. 18.00
Miejsce: Centrum Nurkowe Seaquest, ul. Legionów 69, Łódź
Wstęp wolny!

Więcej informacji i wskazówki dotyczące dojazdu znajdziecie tutaj.

Źródło: Organizator

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 17, 2018 13:32

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020