Will Smith przełamuje lęk przed nurkowaniem – video

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 4, 2018 14:32

Will Smith przełamuje lęk przed nurkowaniem – video

Hollywoodzka gwiazda, muzyk, aktor i prawdziwy showman – Will Smith, postanowił z okazji swoich 50 urodzin sporządzić listę rzeczy, których do tej pory z różnych przyczyn nie udało mu się zrobić. Wśród wielu pozycji znalazło się m.in. nurkowanie w pełnym akwalungu.

Jak się bowiem okazuje, mimo wielu talentów i olbrzymiej pewności siebie „Big Will” czuje olbrzymi respekt przed oceanem, który ociera się wręcz o paniczny lęk. Nic więc dziwnego, że nurkowanie stanowiło do tej pory dla aktora problem.

will-smith-vlog-scuba-diving-770x517

Niedawno aktor znany z takich megahitowych produkcji jak „Man in Black”, „I Am Legend” czy „Independence Day” zaczął prowadzić vlog o swoim codziennym życiu. To właśnie tam zamieścił film dokumentujący jego pierwsze podejście do nurkowania, a gwarantujemy jest na co popatrzeć, gdyż okoliczności były iście filmowe!

Sami przyznacie, że jeżeli ktoś cierpi na lęk przed woda i panicznie boi się zanurzyć pod jej taflę, to złapany przez burzę, płynąc małą jednostką na nurkowanie, na pewno nie potraktuje tego w charakterze dodatkowej zachęty. Will jednak sprostał zadaniu i otrzymał zasłużoną nagrodę.

46h-1

To co spotkało go podczas nurkowania na Wielkiej Rafie w Australii, wywarło na nim olbrzymie wrażenie i na pewno zapamięta te doświadczenie na zawsze. Można więc śmiało powiedzieć, że legendarny Fresh Prince dołączył do nurkowej rodziny i stał się jednym z nas – maniaków, zakochanych w podwodnym świecie!

Kto wie? Może następnym razem zobaczycie Willa Smitha nie na srebrnym ekranie, a w centrum nurkowym lub w jakiejś malowniczej lokacji nurkowej?

Źródło: reefdivers.io

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Kwiecień 4, 2018 14:32

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń