Zapraszamy na PADI Women’s Dive Day 2018

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 8, 2018 18:07

Zapraszamy na PADI Women’s Dive Day 2018

W tym roku, w sobotę 21 lipca, już po raz czwarty zostanie zorganizowana ogólnoświatowa impreza pod szyldem PADI Women’s Dive Day. Ta wspaniała inicjatywa, łącząca na całym globie ludzi, których pasją jest nurkowanie, z roku na rok ogromnie zyskuje na popularności. Jeżeli nie mieliście okazji wziąć udziału w minionych edycjach, w tym roku musicie to nadrobić!

PADI Women’s Dive Day w zamyśle ma pokazać, że nurkowanie to sport dla każdego. Tworzony przez wspaniałych ludzi jak Ziemia długa i szeroka. Odwiedzając kolejne nurkowiska i umawiając się na nurkowanie, możemy poznać całą masę nowych znajomych. Wspaniałych ludzi, z którymi będzie dane nam przeżyć niejedną podwodną przygodę i odwiedzić wspólnie wiele niezwykłych miejsc.

GetStarted

PADI przypomina na swojej stronie, że nurkowanie to również wspaniała historia, w której oczywiście nie brakuje… kobiet! Mimo, że nasz ukochany sport kojarzony może być głównie jako męska pasja, to nikt nie może odmówić paniom ogromnego wkładu w rozwój tej dyscypliny.

Na przestrzeni minionych dekad kobiety wywarły olbrzymi wpływ na wiele elementów nurkowania oraz prowadziły szereg projektów i badań, pozwalających nam lepiej poznać podwodny świat.

FindAnEvent

Jeżeli prowadzicie centrum, bazę lub jakikolwiek biznes nurkowy i jesteście afiliowani w PADI, w każdej chwili możecie zarejestrować się i zgłosić chęć udziału w obchodach. Najprościej można to uczynić odwiedzając stronę domową wydarzenia. Również dzięki niej osoby chcące uczestniczyć w obchodach, mogą wyszukać odbywające się w pobliżu eventy.

WDD_img_03

W 2017 roku PADI Women’s Dive Day zgromadził blisko 900 imprez nurkowych w 85 krajach! Nie będziemy zaskoczeni, jeżeli w tym roku ten wynik zostanie znacznie poprawiony, w końcu chodzi o… nurkowanie!

Źródło: padi.com

Nurek Tech intext
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 8, 2018 18:07

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Sierpień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN