Sześć nowych modeli skafandrów Scubapro!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 1, 2018 16:25

Sześć nowych modeli skafandrów Scubapro!

Jeden z największych producentów sprzętu nurkowego na świecie – Scubapro, postanowił zacząć rok 2018 bardzo mocnym akcentem. Na rynek zostało wypuszczonych aż sześć modeli suchych skafandrów, które mają zaspokoić potrzeby klientów, niezależnie od docelowego przeznaczenia skafandra. Zwolennicy trylaminatu, jak i neoprenu, niezależnie od poziomu zaawansowania, z pewnością znajdą idealne rozwiązanie dla siebie!

Cała linia suchych skafandrów Scubapro została zbudowana niejako od podstaw. Nowe modele wsparły te istniejące, które przeszły gruntowna przebudowę. Cel? Stworzenie kilku alternatyw, mogących zaspokoić potrzeby nurków z całego świata. Umiarkowanie zimne wody? Ekstremalnie zimne wody? Silna eksploatacja? Stawianie pierwszych kroków i nauka? Wraz z premierą nowej odsłony skafandrów Scubapro, otrzymujemy odpowiedź na wszystko.

W efekcie otrzymaliśmy zupełnie nową serię trzech modeli wykonanych z trylaminatu oraz rozbudowaną i przebudowaną linię skafandrów neoprenowych. Dziś stając przed wieszakiem ze skafandrami Scubapro, mamy więc do wyboru 6 modeli, z których możemy wybierać w zależności od naszych potrzeb, preferencji, jak i zasobności portfela.

853

Evertech Dry Breathable, Definition Dry i Sport Dry Light, składają się na linię wykonaną z trylaminatu.

Pierwszy to model premium, stworzony z oddychającej tkaniny i wyposażony w wiele dodatków. Dedykowany jest dla zaawansowanych użytkowników i posiada szeroką gamę rozwiązań, których oczekuje w pełni świadomy użytkownik.

Definition Dry to z kolei rozwiązanie mające przetrwać w każdych warunkach i stworzone z myślą o tych, którzy lubią sprawdzić wytrzymałość skafandra. Ten wariant nastawiony jest głównie na wytrzymałość, a więc i newralgiczne miejsca zostały odpowiednio wzmocnione.

Linię uzupełnia lekki i przylegający niczym druga skóra Sport Dry Light, który promowany jest, jako idealny pierwszy suchy skafander. Niewiele waży, nie ogranicza naszych ruchów, a jednocześnie pozwala w pełni cieszyć się urokami nurkowania w suchaczu.

Evertech Dry Breathable – 5300,- PLN
Definition Dry – 4590,- PLN
Sport Dry Light – 4350,- PLN

8531

Co się tyczy modeli wykonanych z neoprenu… Tutaj będziemy mogli wybrać spośród modeli Everdry 4.0 PRO, Everdry 4.0 oraz Exodry 4.0.

Podobnie jak w przypadku skafandrów trylaminatowych, topowy model został poważnie napakowany rozwiązaniami, które mają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Stąd dedykowany jest dla nurków technicznych, służb mundurowych i nurków zawodowych.

Klasyczny Everdry 4.0 ma leżeć jak ulał, zapewniając pełen komfort i zasięg ruchów, przy jednoczesnej wytrzymałości oraz wyjątkowym komforcie termicznym. Również jest zaopatrzony w wiele rozwiązań dla bardziej zaawansowanych nurków, jednak model dedykowany jest na tzw. rynek cywilny.

Podstawowy model tej linii – Exodry, łączy w sobie neopren grubości 4 mm z pływalnością bliską neutralnej. Gwarantuje maksymalny zakres ruchów i świetnie izoluje, zapewniając komfort termiczny. Idealny dla osób początkujących, dla których będzie to pierwszy kontakt z suchym skafandrem.

Everdry 4.0 Pro – 4590,- PLN
Everdry 4.0 – 3950,- PLN
Exodry 4.0 – 3600,- PLN

Źródło: Producent

Magazyn D24 Intext
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 1, 2018 16:25

Dołacz do nas na Facebooku

Komputer Tusa
DAN polisa 2
DAN polisa 3
DAN polisa 1

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2018

Sortowanie
3Mar - 7Mar 308:00Mar 7Dubai International Boat Show 2015
6Mar - 9Mar 608:00Mar 923rd Eudishow
13Mar - 15Mar 1308:00Mar 15Kolosy
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia
22MarCałodniowa XI Skorpenowy Spływ Łyną
Magazyn D24
DAN Top 2
DAN Top 1