Opóźnienie w dostawie 4 numeru Magazynu DIVERS24

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 20, 2017 16:39

Opóźnienie w dostawie 4 numeru Magazynu DIVERS24

Drodzy czytelnicy! Niestety z przyczyn od nas niezależnych, wydłuży się czas oczekiwania na 4 numer Magazynu DIVERS24. Do samego końca walczyliśmy by tak się nie stało, niestety wykorzystaliśmy już wszystkie możliwości manewru i musimy złożyć broń.

Wydanie czwartego numeru przypadło na gorący świąteczny okres, kiedy miejsca odpowiedzialne za wszelkiej maści druk i poligrafię, przeżywają prawdziwe oblężenie. W związku z natłokiem pracy i problemami technicznymi, wynikłymi z wcześniejszych zobowiązań, druk kolejnego numeru naszego magazynu, został przesunięty na pierwszym, poświąteczny wolny termin.

Przykro nam, gdyż wiemy, jak wielu z Was czeka i dopytuje się o najbliższy numer, który bardzo przypadł wszystkim do gustu, po publikacji wersji elektronicznej. Obiecujemy jak najszybciej rozwiązać tę sytuację i dołożyć wszelkich starań, by nie powtórzyła się ona w przyszłości.

W związku z powyższym, ze wszystkimi naszymi prenumeratorami oczekującymi na 4 numer, skontaktujemy się indywidualnie drogą mailową.

Zespół DIVERS24

[pro_ad_display_adzone id="31298"]

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 20, 2017 16:39

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020