National Geographic Encounter: Ocean Odyssey

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 12, 2017 13:00

National Geographic Encounter: Ocean Odyssey

Twórcy efektów specjalnych, designerzy, kompozytorzy, inżynierowie i wiele innych osób połączyło swoje wysiłki, by wspólnie stworzyć to, co ukrywa się pod nazwą National Geographic Encounter: Ocean Odyssey. Niesamowita interaktywna wystawa gości na Times Square w Nowym Jorku.

Na terenie prawie 18.5 tysiąca metrów kwadratowych, zbudowano jedyną w swoim rodzaju interaktywną wystawę, mającą na celu przybliżenie odwiedzającym podwodnego świata. Labirynt napakowany olbrzymią ilością czujników i sensorów, to niesamowite przeżycie i unikalny spacer przez ocean dla całej rodziny.

natgeohead002

W trakcie odwiedzin w National Geographic Encounter: Ocean Odyssey, goście mają okazją poznać to, co na co dzień znajduje się w wodach okalających Wyspy Salomona, na kalifornijskim wybrzeżu i pod taflą Oceanu Spokojnego. Humbaki, lwy morskie, żarłacze białe, delfiny, kałamarnice Humboldta i wiele innych niezwykłych stworzeń, tylko czeka na odwiedzających.

natgeohead003

Jak zapewniają twórcy, Ocean Odyssey to twór, który nie rozróżnia podziału na wiek. Niezależnie od tego ile mamy lat, jakiej płci jesteśmy i co nas w życiu interesuje, dobra zabawa i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

natgeohead004

Realistyczne animacje, masa ekranów projekcyjnych, hologramy oraz niezwykle starannie wyselekcjonowane dźwięki, dodatkowo wspierane są przez interaktywne technologie najwyższej klasy. Wszystko, by dać odwiedzającym jak najwierniejszy obraz morskich głębin.

natgeohead005

Jeżeli więc będziecie tylko mieli okazję odwiedzić to niezwykłe miejsce, nie wahajcie się ani chwili. Bilety dostępne są w cenie $39.50 normalny i $32.50 dla dzieci.

Źródło: natgeoencounter.com

Nurek Tech intext
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 12, 2017 13:00

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2019

Sortowanie
11Sty - 14Sty 1110:00Sty 14Paris Diving Show (Salon de la Plongée)
19Sty - 27Sty 1910:00Sty 27Targi Boot - 50 edycja