Wygraj nowy skafander Santi

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 4, 2012 17:26

Wygraj nowy skafander Santi

Już tylko nieco ponad 2 dni pozostały do końca konkursu, organizowanego przez polskiego producenta sprzętu nurkowego – firmę Santi z Gdyni. Założenie całego eventu jest bardzo proste. Na specjalnie przygotowanej stronie, należy podać proponowaną przez siebie nazwę dla nowego suchacza Santi oraz swoje dane osobowe.

Z nadesłanych przez uczestników propozycji, wyłoniona zostanie jedna, która stanie się oficjalną nazwą dla nowego modelu, niezwykle elastycznego skafandra. Zgłaszając swój akces do konkursu, warto pamiętać, że w regulaminie znajdują się zapisy, limitujące liczbę nadsyłanych propozycji. Wychodzi zatem na to, że każdy może swoją propozycję przesłać tylko raz i może ona zawierać tylko jedną proponowaną nazwę.

Aby nadsyłane propozycje, jak najlepiej oddawały cechy i wygląd nowego produktu Santi, organizator konkursu udostępnia opis produktu oraz specjalnie przygotowaną galerię zdjęć. Dodatkowo, warto zapoznać się z nazwami proponowanymi przez innych uczestników, gdyż w przypadku powielenia propozycji, decydować będzie data zgłoszenia.

Konkurs ma charakter międzynarodowy i biorą w nim udział nurkowie z całego świata. Z jednej strony jest to wyraźna sugestia, iż proponowana nazwa, powinna być stworzona w języku angielskim, a z drugiej strony jesteśmy informowani, iż… w przypadku zwycięstwa, nasza nazwa obiegnie cały nukowy świat!

Swoją propozycję, możemy wysłać za pomocą przygotowanej z tej okazji strony. Na niej znajdziemy również szczegółowe informacje dotyczące konkursu, jak i jego przebiegu. Wszystkim startującym życzymy powodzenia!

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 4, 2012 17:26

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń