Konferencja TEKDive Europe coraz bliżej!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 22, 2017 17:12

Konferencja TEKDive Europe coraz bliżej!

Coraz mniej czasu do rozpoczęcia konferencji TEKDive 2017! W Antwerpii spotkamy się już 28 i 29 października 2017 roku. Na miejscu oczywiście czekać będą nas dwa dni wypełnione całkowicie nurkowaniem. Oprócz wielu wystawców ze sprzętem – zarówno tym dobrze znanym, jak i nowościami, będzie również okazja wziąć udział w wielu ciekawych prelekcjach i warsztatach!

TEKDive Europe to impreza pojawiająca się w nurkowych kalendarzach od 2011 roku. To właśnie wtedy pierwszą edycję zorganizowali wspólnymi siłami Stefan Panis i Vic Verlinden. Wydarzenie okazało się olbrzymim sukcesem, który zgromadził 350 odwiedzających i do dziś ustabilizowało sobie renomę, jednego z najważniejszych wydarzeń związanych z nurkowaniem technicznym w Europie.

W ciągu minionych lat organizatorzy mogą się pochwalić imponującą listą znanych gości, którzy prezentowali najrozmaitsze tematy związane z nurkowaniem technicznym. Wśród nich znaleźli się m.in. Martyn Farr, Rod Mc Donald, Michael Barnette, Curt Bowen, Pim Van Der Horst, Drazen Goricki, Aldo Ferruci czy Richard Lundgren.

Na najbliższej edycji na pewno pojawią się m.in. Armando Ribeiro, Drazen Goricki, Evan Kovacs, Igor Miholjek, Jerry Wilhelmsson, Joel Borrazás Villaró, Magnus Melin, Nathalie Lasselin, Stefan Panis, Stratis Kas czy Thorsten Walde.

Z kolei wśród licznych wystawców zobaczymy doskonale znane marki z całego świta, jak i troszkę tych, które w Polsce nie są tak bardzo popularne.

Bilety na poszczególne dni można nabyć w cenie 35 euro lub od razu na cały weekend za 60 euro.

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 22, 2017 17:12

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń