Centrum nurkowe Born2dive i #DIVERS24

Dodane przez Redakcja D24 Sierpień 4, 2017 08:02

Centrum nurkowe Born2dive i #DIVERS24

W naszym piątkowym cyklu prezentującym najlepsze centra nurkowe w całym kraju, w których możecie kupić magazyn #DIVERS24, pora na zlokalizowane w Szczecinie Born2dive. Jeżeli mieszkacie w województwie Zachodniopomorskim, to miejsce na pewno nie jest wam obce!

Born2dive to najbardziej aktywne centrum nurkowe w Szczecinie. Niemal codziennie organizują i prowadzą nurkowania ze swoimi klientami, a w każdy weekend organizują wyjazdy nurkowe w najróżniejsze zakątki kraju.

Prowadzą szkolenia w organizacjach IANTD, SSI oraz ASTD na wszystkich stopniach zaawansowania, od podstawowych, przez instruktorskie, jaskiniowe aż po te, prowadzone na obiegu zamkniętym (CCR, PSCR). Jest to idealne miejsce, jeżeli chcecie posiąść i rozwijać umiejętności nurkowania w jaskiniach i na wrakach.

1b2d

Nurkowanie to pasja kadry Born2dive. Jako instruktorzy nie tylko szkolą, ale starają się podnosić także własne kwalifikacje. Swój wolny czas spędzają w wodzie, bo nurkowanie, to ich sposób na życie. Jako doświadczeni i zaawansowani nurkowie wykonują bardzo długie i skomplikowane nurkowania na obiegach zamkniętych, a także biorą udział w ekspedycjach, podczas których poszukują nowych wraków oraz prowadzą eksplorację jaskiń.

„Jesteśmy w stanie zarazić naszą pasja każdego”

Jak mówią o sobie, zależy im na tym, żeby szkolić w pełni świadomych nurków, dlatego w pełni angażują się w kursy i przykładają dużą wagę do prowadzonych kursów nurkowych.

DSC_0244

Podczas nauki w Born2dive będziecie mieli zapewniony cały potrzebny sprzęt, jak i materiały szkoleniowe. Kadra do każdej osoby stosuje indywidualne podejście i poświęca tyle czasu, ile będzie potrzeba.

Zawsze są gotowi odpowiedzieć na wasze pytania oraz by udzielić pomocnych rad. Na organizowanych przez nich wyjazdach zawsze jesteś pod opieką instruktora lub divemastera, w końcu bezpieczeństwo jest dla nich najważniejsze i w nurkowaniu, zawsze stoi na pierwszym miejscu.

W Born2dive nigdy nie jest nudno, a taką atmosferę chcą tworzyć wspólnie z wami, zarówno nad jak i pod wodą! Doskonała zabawa na kolorowych rafach czy w pięknych, krystalicznie czystych jaskiniach, dosłownie w każdym miejscu na Ziemi czeka. Przyjdź i sam się przekonaj!

Dodane przez Redakcja D24 Sierpień 4, 2017 08:02

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2019

Sortowanie
11Sty - 14Sty 1110:00Sty 14Paris Diving Show (Salon de la Plongée)
19Sty - 27Sty 1910:00Sty 27Targi Boot - 50 edycja