Marki Hollis i Oceanic mają nowego właściciela

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 3, 2017 14:09

Marki Hollis i Oceanic mają nowego właściciela

W oficjalnym komunikacje prasowym wydanym w poniedziałek, 1 maja 2017 roku, Huish Outdoors LLC. poinformowało o zakupie popularnych nurkowych marek Hollis i Oceanic. Jest to już kolejna zmiana właściciela czołowych nurkowych marek w ostatnim czasie. Nie tak dawno informowaliśmy o podobnych operacjach, które dotyczyły Aqualunga czy PADI.

Założone przez Boba Hollisa w 1972 roku firma – American Underwater Products, wyrosła na koncern zrzeszający wiele marek, z których dwie najbardziej znane na naszym rynku to Hollis i Oceanic, oferujące szereg produktów dla nurków rekreacyjnych i technicznych.

„Dołączenie marek Hollis i Oceanic do rodziny naszych produktów, to niezwykle ważny krok dla Huish Outdoors. Dzięki temu będziemy mogli w naszym portfolio zaoferować pełen przekrój produktów nurkowych. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci wybierają to, co najlepsze na rynku, nie kierując się wyborem tylko jednej marki„ – powiedział Mike Huish, CEO Huish Outdoors

Hollis i Oceanic to szósta i siódma marka w branży nurkowej, pozyskana przez Huish Outdoors od 2011 roku. Wcześniej były to Atomic Aquatics, Bare, Liquivision, Sharkskin, Stahlsac i Zeagle.

„Rodzina Hollis jest podekscytowana możliwością współpracy z Huish Outdoors LLC. Jesteśmy szczęśliwy mogąc stać się częścią stale rozwijającej się firmy, która mocno wierzy w rozwój branży nurkowej i chce się sprawdzać na tym polu” – skomentował całość Bob Hollis.

Źródło: huishoutdoors.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 3, 2017 14:09

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020

Reklama
Reklama