Warsztaty speleonurkowania z Dominikiem „Honzo” Graczykiem

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 3, 2015 18:42

Warsztaty speleonurkowania z Dominikiem „Honzo” Graczykiem

Zapraszamy na 5/6-dniowe Warsztaty SPELEOnurkowania obejmujące pełne szkolenie z nurkowania jaskiniowego w systemie „francuskim” oraz „partnerskim”- kurs Cavern NAUI i/lub PJ1 CMAS.

W programie m.in. nauka przygotowania sprzętu do nurkowania w jaskini poprzez wybór odpowiednich elementów i ich adaptację do potrzeb akcji, poruszania się wzdłuż poręczówki i poręczowania jaskini, kartowania, czyli sporządzania planów jaskini, zarządzania gazami podczas nurkowania w przestrzeniach zamkniętych, radzenia sobie ze stresem w trudnych warunkach zalanych podziemi, planowania i przeprowadzenia pełnej akcji jaskiniowej, pływania w konfiguracji plecowej bez manifoldu oraz w konfiguracji bocznej, poszukiwania zgubionej poręczówki i wycinania się z zaplątania bez przerwania ciągłości poręczówki.

IMG_9408spelo

Podczas szkolenia istnieje możliwość zdobycia uprawnień Cavern NAUI oraz CMAS: płetwonurek jaskiniowy PJ1, płetwonurek w zestawie butlowym PZB, płetwonurek konfiguracji bocznej PKB.

Nurkowania szkoleniowe odbywać się będą w wodach kamieniołomu Zimnik, a następnie w zalanych podziemiach Dolnego Śląska i Czech. Termin: 10-15/10/2015. Zgłoszenia na adres honzo@o2.pl do dnia 6/10/2015.

Prowadzącym będzie Dominik Graczyk „Honzo”, który w jaskiniach nurkuje od 10 lat. Prowadzi Warsztaty od 2009 roku, jest instruktorem NAUI i CMAS.

IMG_9563spelo

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 3, 2015 18:42
Napisz swój komentarz

Brak komentarzy

W tej chwili brak komentarzy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszym który skomentuje ten artykuł.

Napisz swój komentarz
Pokaż komentarze

Napisz swój komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany
Pola z gwiazdką są wymagane *

14 + nine =

nurkowyswiat

Dołacz do nas na Facebooku

DAN polisa 2
DAN polisa 1
DAN polisa 3

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2017

Sortowanie

Brak wydarzeń

DAN Top 2
DAN Top 1