Aukcja podczas Festiwalu Wrakowego w Łodzi

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 13, 2012 16:56

Aukcja podczas Festiwalu Wrakowego w Łodzi

 widelecandread

Organizatorzy III Festiwalu Wrakowego, który odbędzie się 25 lutego 2012r. w Łodzi, dokładają wszelkich starań, aby uatrakcyjnić pobyt wszystkim, którzy zamierzają się pojawić w charakterze gościa.

 

Z naszych najświeższych informacji wynika, iż przed losowaniem nagród, odbędzie się aukcja! Zlicytowane zostaną na niej podpisane zdjęcia Richie Kohlera i Leigh Bishopa, z dedykacją dla zwycięzców oraz… eksponat ze słynnego wraku Andrea Doria! Richie Kohler postanowił przekazać na aukcję widelec wydobyty przez niego na tym wraku! Całkowity dochód z licytacji, zasili konto Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Szczęśliwi zwycięzcy, otrzymają nagrody bezpośrednio od Richiego i Leigh’a.

 

Z kwestii technicznych, przypominamy, iż tylko do najbliższej soboty 18 lutego, moża rezerwować miejsca na „Diving Party”, które odbędzie się bezpośrednio po festiwalu. Jest to niepowtarzalna okazja, aby w kameralnym gronie przy smacznych przekąskach i drinku, porozmawiać z zaproszonymi prelegentami i pozostałymi gośćmi!

 

Źródło: Organizator, Divers24


Dodane przez Tomasz Andrukajtis Luty 13, 2012 16:56

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2020

Reklama
Reklama