Nowości od Shearwater – Perdix AI i Cloud Beta – video

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 16, 2016 14:17

Nowości od Shearwater – Perdix AI i Cloud Beta – video

Producent popularnej marki zaawansowanych komputerów nurkowych – Shearwater, poinformował o premierze dwóch nowości. Pierwszą nowinką jest dobrze znany Perdix wersji Air Integrated (AI). Z kolei druga premiera, to system Cloud Beta. Pozwala on na połączenie urządzeń mobilbych czy laptopa z jednostką Shearwater i swobodną transmisję i wymianę danych pomiędzy nimi.

Jak zapewniają twórcy, Perdix AI posiada wszystkie funkcjonalności swojego poprzednika, a dodatkowo dzięki dużemu i czytelnemu wyświetlaczowi, wyraźnie przedstawia takie wartości jak ciśnienie w butli i Gas Time Remaining. Perdix AI może współpracować maksymalnie z dwoma transmiterami jednocześnie.

infographic-transparent-1

Perdix AI dostępny jest w wersjach OC Rec, OC Tec, CC INT i Gauge. Jego wymiary to 83 x 74 x 39 mm, przy wadze 154 gramy. Wymiana baterii zarówno w komputerze (bateria AA), jak i transmiterze (3V CR2 Lithium) odbywa się z poziomu użytkownika. Limit głębokości dla Perdixa to 260 metrów, z kolei dla transmitera 152 metry.

pedrix002

Cena:

  • Perdix AI $1199
  • Transmiter $450
  • W zestawie $1525

Shearwater Cloud Beta

To pierwsze podejście Kanadyjczyków, do wykorzystania możliwości jakie niesie transmisja i przechowywanie danych w tzw. „chmurze”. W momencie, kiedy urządzenia mobilne stały się nieodłącznym elementem życia większości ludzi, nie moż dziwić ich wykorzystanie czy integracja z komputerami nurkowymi.

Cloud Beta ma za zadanie bezproblemowe przesłanie wszystkich danych z naszej jednostki Perdix, na dowolne urządzenie mobilne oparte na systemie iOS lub android, tak, byśmy po chwili mieli je już w naszej kieszeni. Więcej szczegółów na temat dostępnych, jak i planowanych funkcjonalności znajdziecie na stronie domowej Shearwatera.

Źródło: Producent

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 16, 2016 14:17

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń