Rośnie napięcie przed Festiwalem Filmów Nurkowych „Głębiny”

Dodane przez Wojciech Zgoła Listopad 30, 2017 16:15

Rośnie napięcie przed Festiwalem Filmów Nurkowych „Głębiny”

Organizatorzy opublikowali informacje o konkursie filmów, który będzie mieć miejsce w ramach całego festiwalu. Szczegóły znajdziecie w regulaminie.

W każdym razie jest niebagatelna okazja, aby siąść przed komputerem i pogrzebać w swoich materiałach archiwalnych. Dziś prawie każdy dysponuje kamerkami podwodnymi i wielu z nas uwiecznia to, co jest najciekawsze dla siebie pod wodą.

Może to jest ten czas, byś i Ty zmontował film i przedstawił go w konkursie? Wystarczy kilka minut, maksymalnie 6. Warto pamiętać, by przejścia były płynne, film się nie dłużył i w 90% nie był to kadr na płetwy partnera przed Tobą ;)

Organizatorzy wymyślili bardzo trafny tytuł dla konkursu: „Podwodne Światy”. Dlatego nie jest istotne czy podwodnych eksploracji dokonałeś w zimnej, czy w ciepłej wodzie, w jeziorze, kamieniołomie, czy w rzece.

„Chcesz, aby Twój film znalazł szersze grono odbiorców? A przy okazji zawalczył o cenne nagrody? Weź udział w konkursie filmowym „Podwodne Światy”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać maksymalnie 6-minutowy film, zarejestrowany podczas nurkowania w Twoim ulubionym podwodnym świecie. Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia 2018 r.

[pro_ad_display_adzone id="25708"]

Dodane przez Wojciech Zgoła Listopad 30, 2017 16:15

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020