Mateusz Malina ustanowił kolejny Rekord Świata we freedivingu!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 28, 2016 19:28

Mateusz Malina ustanowił kolejny Rekord Świata we freedivingu!

Nasz czołowy freediver podczas odbywających się w Finlandii Mistrzostw Świata po raz kolejny nie pozostawił złudzeń, że znajduje się w najwyższej formie i wynikiem 232 metry, ustanowił nowy Rekord Świata AIDA w konkurencji DNF – Dynamic No-Fins.

Nowy wynik osiągnięty przez Mateusza Malinę zastąpił jego poprzedni rekord wynoszący 226 metrów, który ustanowił 2014 roku. AIDA 2016 Freediving World Pool Championships odbywają się w miejscowości Turku w Finlandii i zarówno uczestnicy, jak i widzowie nie mogą narzekać brak emocji.

To dopiero drugi dzień Mistrzostw Świata, możemy spodziewać się więc dalszych sukcesów. Zwłaszcza jeżeli pod uwagę weźmiemy jak udanie zaprezentowali się wszyscy nasi reprezentacji. Polscy zawodnicy w komplecie wystartują w finałach DNF.

Na oddzielną wzmiankę i uznanie zasługuje deser zaserwowany przez Mateusza Malinę podczas jego rekordowej próby, za jaki należy uznać 2-sekundową procedurę. Swoim wyczynem reprezentant Polski wzbudził zachwyt i aplauz publiczności obserwującej zmagania.

aida2016turku02

Jutro trzeci dzień zmagań podczas basenowych Mistrzostw Świata AIDA w Turku. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i mamy nadzieję, że niebawem będziemy mieli kolejne powody do radości!

Źródło: deeperblue.com, freedivingpoland.org.pl

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 28, 2016 19:28

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń