Galapagos – miejsce zapomniane przez czas – video

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 17, 2015 20:06

Galapagos – miejsce zapomniane przez czas – video

Na dzisiejszy wieczór mamy dla was coś specjalnego. Wspaniały film „Galapagos – The Land that Time Forgot”. Każdy kto interesuje się nurkowaniem, prędzej czy później musi zakochać się w Wyspach Galapagos. Jest to miejsce tak wyjątkowe, jak żadne inne. Nic więc dziwnego, że ciekawych produkcji filmowych o tym niezwykłym regionie wciąż przybywa, a każda kolejna budzi zachwyt.

Film trwający zaledwie 8 min, który dziś zamieszczamy, jest autorstwa nurka ze słonecznej Kaliforni Rogera Uzuna. W tak niewielkim czasie, postarał się on zebrać i streścić wszystko to, co najpiękniejsze pod wodą oraz na powierzchni Galapagos. Niesamowitą głębię doznań możemy w pełni podziwiać, dzięki jakości 4K udostępnionego materiału.

Serię nurkowań na obiegu zamkniętym, podczas których zostały zarejestrowane wszystkie ujęcia, dopełnia wspaniała ścieżka dźwiękowa. To właśnie ona, w połączeniu z magiczną scenerią Galapagos, pozwala poczuć niezwykły klimat tego miejsca.

Wspaniałe zwierzęta, w wielu wypadkach niespotykane nigdzie indziej, muszą rozpalać wyobraźnię niejednego nurka i podróżnika. Wyprawa na Wyspy Galapagos nie należy ani do najtańszych, ani do najłatwiejszych, ale na pewno jest warta każdego grosza i będzie stanowić wspomnienia, nieporównywalne z żadnym filmem.

Źródło: californiadiver.com

Dodane przez Redakcja D24 Grudzień 17, 2015 20:06

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń