Relacja z I Mistrzostw Płetwonurków w Standup Paddle Board – video

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 29, 2015 20:47

Relacja z I Mistrzostw Płetwonurków w Standup Paddle Board – video

Nie samym nurkowaniem człowiek żyje! W niedzielę 28 czerwca 2015 roku w podwarszawskiej Zielonce odbył się piknik sportowy zorganizowany przez Grupę Eksplorującą Podwarszawskie Nurkowiska i Decathlon Targówek.

W ramach naszej akcji można było bezpłatnie wypożyczać kajaki oraz standup paddle board od Tribord Targówek oraz odbyć darmowe intro nurkowe dzięki Godiving.pl

Tym razem wydarzenie głównie działo się na plaży przy gliniance kąpielowej, ale w ramach naszych działań nie mogło oczywiście zabraknąć nurkowania. I choć warunki zastane w gliniance Mikołaj były bez wątpienia dalekie od wymarzonych to całkiem duża grupa naszych płetwonurków właśnie tam zrealizowała około godzinne nurkowanie.

Finałem imprezy miały być pierwsze w Polsce zawody płetwonurków na stand up paddle board, czyli na deskach z wiosłem, ale dzięki Decathlon’owi zawody urosły do rangi mistrzostw. Zabawy było całkiem dużo, ale puchary i nagrody ufundowane przez Decathlon Polska i MOLA MOLA były całkiem na serio!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Źródło: Organizator, Foto: Agnieszka Stachurska, Kuba Cieślak, Sebastian Szcześniak, Krzysztof Raczyński, Marek Kułakowski, Kamil Jaczyński

Album 1

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 29, 2015 20:47

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020