EKO-Nurkowy Dzień 2012 – sprzątamy już po raz czwarty!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 24, 2012 18:21

EKO-Nurkowy Dzień 2012 – sprzątamy już po raz czwarty!

13 października 2012 rusza IV edycja akcji pod hasłem EKO NURKOWY DZIEŃ organizowanej przez Centrum Nurkowania i Turystyki Aktywnej TICADA oraz Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jej celem, jak co roku, jest przede wszystkim zaangażowanie społeczności nurkowej w doprowadzanie do porządku podwodnych obszarów: Gdyńskiej Mariny, Nabrzeża Prezydenckiego oraz plaży w pobliżu bulwaru.

Chcemy, aby impreza przyciągała nie tylko płetwonurków, więc będzie jej towarzyszył festyn z atrakcjami dla dzieci. Wiele firm, nie tylko nurkowych, zaprezentuje w ten dzień swoje stoiska.

Udział płetwonurków w akcji jest bezpłatny. Dzięki wielu sponsorom zapewniamy uczestnikom ciepły posiłek, napoje, szatnie, okolicznościowe koszulki i co najważniejsze losowanie atrakcyjnych nagród.

Pomysłodawcami są Sebastian Borek z Centrum Nurkowego Ticada oraz Piotr Bielski z Gdyńskiej Mariny. Nad bezpieczeństwem nurkujących czuwać będą ratownicy medyczni, ratownicy WOPR oraz chronometrażyści. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

W poprzednich latach było na prawdę fajnie i wszyscy dobrze się bawili. W tym roku nie spodziewamy się aby mogło być inaczej!

Źródło: www.ekonurkowydzien.pl

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Wrzesień 24, 2012 18:21

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń