Szpilki pod wodą – czyli prawie wszystko o kobiecym nurkowaniu

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 9, 2015 19:09

Szpilki pod wodą – czyli prawie wszystko o kobiecym nurkowaniu

Już za niespełna dwa tygodnie, w czwartek 19 marca 2015, odbędzie się kolejne Spotkanie Nurkowe w warszawskim Santi Concept Storze. Tym razem organizatorzy postanowili zrobić ukłon w stronę nurkujących pań, które coraz liczniej pojawiają się na kursach i nurkowiskach. Zaproszonym gościem będzie Margita Ślizowska.

„Drogie Syreny!

Na pewno wszystkie mamy takie dni i takie sytuacje, w których pojawiają się jakieś niezręczne pytania. Pytania, których nie chcemy zadawać ani instruktorowi ani partnerowi. Ale chcemy znać na nie odpowiedź. Niby można zaszyć się w odmętach internetowych „prawd” w domowym zaciszu .

Ale zdecydowanie lepiej jest się spotkać w przyjaznym, radosnym towarzystwie damskim i podyskutować o tym co nas nurtuje, czego się wstydzimy czy boimy. Razem na pewno znajdziemy odpowiedzi na te niewygodne pytania i znajdziemy jakąś radę na każdy nasz problem. Przyjdźcie! Pogadamy, pośmiejemy się.

To przecież my jesteśmy tymi silnymi Syrenami i my mamy moc. Nurkujące i jeszcze nie-nurkujące Kobitki, przybywajcie tłumnie :-)

Syrenka!”

Krótko o Margicie:

Zapalona instruktorka nurkowania, pierwszej pomocy, pomocy tlenowej. Nieustannym wyzwaniem są jej ukochane jaskinie. Wokalistka i aktorka stale poszukująca swojej drogi artystycznej. Dziewczyna z optymistycznym spojrzeniem na świat. Niepoprawna marzycielka i… kociara :-)

Start: godz. 19.00
Miejsce: Santi Concept Store
ul. Belwederska 19
Warszawa

Więcej informacji i wszelkie zmiany znajdziecie tutaj.

Źródło: Organizator
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 9, 2015 19:09

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020