EIDC

Dodane przez Marcin Pawelczyk Styczeń 28, 2015 15:14

EIDC_logo-03

EIDC-wiz3-bez-tla 5

 

Motto Safe Water Association: Powołaliśmy Safe Water Association wierząc, że każde działanie, które poszerza społeczną świadomość dotyczącą bezpiecznego spędzania czasu nad wodą i udzielania pierwszej pomocy, jest ważne. I trzeba je podjąć.

Zastanów się – czy na ostatnim wyjeździe nurkowym, na weekend albo na dłużej, Twoi znajomi / partnerzy nurkowi / organizatorzy wyjazdu, jeśli byłeś z centrum nurkowym wiedzieliby, kogo poinformować, gdybyś trafił nagle do szpitala (niekoniecznie z przyczyn nurkowych)?

Czy znają Twoich bliskich na tyle, że mają do nich zapisany numer telefonu? Czy wiedzą, na jakie leki jesteś uczulony?

Niestety najczęściej myślimy o tym po fakcie – warto pomyśleć wcześniej…

Dlatego Safe Water Association stworzyło EMERGENCY ID CARD  (EIDC) – unikalną kartę ICE ze zdjęciem, 2 numerami ICE, numerem ubezpieczenia DAN, oświadczeniem woli dotyczącym transplantacji oraz informacją o uczuleniach.

Jest to unikalna propozycja, nie ma drugiej karty zawierającej tylu informacji i będącej tak personalizowaną propozycją.

EMERGENCY ID CARD to pozycja obowiązkowa w Twoim portfelu – także, na co dzień.

 

KOSZT KARTY RAZEM Z KOSZTAMI WYSYŁKI TO JEDYNE 9,9 zł.

 

Kartę można zamówić na stronie www.EIDC.pl.

Na stronie można również znaleźć więcej informacji o tym, czym jest oświadczenie woli, numer ICE oraz rekomendacje dla projektu między innymi z Komendy Głównej Policji, Komendy Głównej Straży Pożarnej, Poltransplantu czy instruktorów nurkowania.

PAMIĘTAJ

  • Przekaż EIDC osobie prowadzącej wyjazd nurkowy – nawet, jeśli o to nie poprosi
  • Jeśli nurkujesz z przyjaciółmi – zbierzcie swoje karty przed nurkowaniem i trzymajcie w jednym miejscu, np. z kluczykami do samochodu
  • Jeśli zmieniła się osoba lub numer ICE osoby na karcie – wykreśl te dane i zamów nowa kartę
  • Na co dzień noś kartę w portfelu tak, aby była widoczna po jego otwarciu – nie wiadomo, kiedy może się przydać… życzymy Ci, aby nigdy nie było potrzeby z niej skorzystać
  • Zachęć znajomych do posiadania EMERGENCY ID CARD

Emergency ID Card jest kolejnym projektem Safe Water Association (www.swa.org.pl), które poznaliśmy dzięki przekazywaniu do baz i centrów nurkowych defibrylatorów i sprzętu do nauki i udzielania pierwszej pomocy. Między innymi w ramach projektu „Bezpieczna Hańcza +1%” do baz nad Hańczą przekazane zostały 2 wysokiej klasy defibrylatory Philips FRx, apteczki, fantom oraz zestaw treningowy do nauki użycia AED. W sumie przekazanych zostało już 8 defibrylatorów oraz 3 defibrylatory treningowe dla szkół szkolących przyszłych instruktorów nurkowania.

Zapraszamy do wsparcia działalności statutowej Safe Water Association.

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Przekazując 1% Twojego podatku – wystarczy w rozliczeniu rocznym (PIT) podać nasz numer KRS – 0000319349. TO NIC NIE KOSZTUJE – TO MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE
  • Możesz też bezpośredni wesprzeć działania darowizną – poprzez szybką płatność dotpay.pl na stronie internetowej swa.org.pl lub przelew na konto Safe Water Association: 60 1020 1042 0000 8102 0199 0670 (PKO BP)

 

SWA EIDC D24 divers24

Dodane przez Marcin Pawelczyk Styczeń 28, 2015 15:14
Napisz swój komentarz

Brak komentarzy

W tej chwili brak komentarzy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszym który skomentuje ten artykuł.

Napisz swój komentarz
Pokaż komentarze

Napisz swój komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany
Pola z gwiazdką są wymagane *

three × one =