SWA dla Centrów Nurkowych

Dodane przez Marcin Pawelczyk Luty 4, 2015 20:01

Safe Water Association jako organizacja pożytku publicznego ma przywilej bycia wskazywaną przez podatników jako beneficjent ich 1% podatku. Chcielibyśmy w większym stopniu wesprzeć dzięki temu mechanizmowi Centra Nurkowe.

Proponujemy na podstawie podpisanego porozumienia, dysponowanie środkami, które wpłyną na konto Safe Water Association z tytułu 1% podatku od osób fizycznych i będą wykazane przez podatnika dla Twojego Centrum Nurkowego w zbiorczym zestawieniu wpłat przekazanym przez Urząd Skarbowy.

Z pozyskanych tą drogą środków wskażesz do zakupu sprzętu do udzielania i nauki pierwszej pomocy, który zostanie nieodpłatnie przekazany przez Safe Water Association do dyspozycji Twojego Centrum Nurkowego.

Mechanizm ten pozwoli Ci na skuteczne pozyskanie środków od swoich klientów na zakup sprzętu do Twojego Centrum Nurkowego. Jednocześnie informujemy, że w odróżnieniu od mechanizmu subkont oferowanych przez niektóre OPP np. na zbieranie środków na leczenie, nie pobieramy prowizji ani opłat za naszą działalność.

Zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy.

Dodane przez Marcin Pawelczyk Luty 4, 2015 20:01

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń