Członkostwo

Dodane przez Marcin Pawelczyk Luty 4, 2015 20:04

Safe Water Association jest otwarte dla każdego – nurkującego, żeglującego, pływającego. Jeśli chcesz pomóc w realizacji naszej misji – zapraszamy do członkostwa. W zamian proponujemy atrakcyjny pakiet benefitów i możliwość współtworzenia SWA.

FAQ – czyli o co pytacie najczęściej:

Czy będąc członkiem jestem do czegoś zobowiązany? – Nie. Ale fajnie jeśli wspólnie znajdziemy obszar gdzie Twoja wiedza i umiejętności mogą przydać się innym. Wszyscy pracujemy, uczymy się, mamy rodziny – wiemy co to brak czasu.

Jestem początkującym nurkiem – czy mogę się zapisać? – Oczywiście! SWA skupia ludzi o różnym poziomie wyszkolenia – od OWD świeżo po kursie po instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Staramy się aby dla każdego członkostwo w SWA było atrakcyjne i odpowiadać na zapotrzebowanie członków. Jednym ze statutowych celów SWA jest „podnoszenie kwalifikacji członków stowarzyszenia w ich umiejętnościach ratowniczych i nurkowych” – z pozyskanych środków część staramy się przeznaczać na finansowanie szkoleń. Udało nam się w ten sposób zrealizować już kursy EFR, DAN a z nurkowych SM i TMX.

Czy SWA to kolejne centrum nurkowe? – Nie. Nie działamy jako centrum nurkowe, nie jesteśmy firmą, która istnieje by zarabiać pieniądze. Działamy non-profit dla wspólnego dobra. SWA organizuje zwykle 1-2 wyjazdy w roku dla swoich członków. Organizuje też szkolenia dla członków na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ale to sami członkowie decydują kiedy i jaki wyjazd czy szkolenie będzie przeprowadzone. Ale nie jest to główny cel naszej działalności. To dzieje się niejako „przy okazji”. A nic tak nie integruje i nie tworzy nowych pomysłów na działanie jak wspólnie spędzony czas na nurkowaniach.

Co daje członkostwo? – Staramy się uzyskiwać atrakcyjne benefity dla naszych członków. Między innymi są to bezpłatne wejściówki do baz nurkowych czy rabaty na gazy. Organizujemy również wyjazdy i szkolenia dla członków na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Dodatkowo każdy członek SWA ma możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu SWA:

  • zaawansowane zestawy resuscytacyjno – tlenowe
  • defibrylator Philips FRx
  • elektrody treningowe do AED Philips FRx
  • defibrylator treningowy Philips HS1
  • fantomy
  • profesjonalna apteczka
  • analizatory tlenu Greisinger GOX 100
  • Nautilus LifeLine – wodoodporne radio VHF posiadające awaryjny system DSC
  • Finger Pulse Oximeter
  • BIO MICRO systemy czystego powietrza firmy Apollo-Polska

Więcej o aktualnych benefitach: http://swa.org.pl/o-nas/co-daje-czlonkostwo

Dodane przez Marcin Pawelczyk Luty 4, 2015 20:04
Napisz swój komentarz

Brak komentarzy

W tej chwili brak komentarzy

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy, ale możesz być pierwszym który skomentuje ten artykuł.

Napisz swój komentarz
Pokaż komentarze

Napisz swój komentarz

Twój email nie zostanie opublikowany
Pola z gwiazdką są wymagane *

one × one =

nurkowyswiat

Dołacz do nas na Facebooku

DAN polisa 2
DAN polisa 1
DAN polisa 3

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2017

Sortowanie

Brak wydarzeń

DAN Top 2
DAN Top 1