Targi Wiatr i Woda 12-15 luty 2015 – zapraszamy do miasteczka nurkowego

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 30, 2014 15:09

Targi Wiatr i Woda 12-15 luty 2015 – zapraszamy do miasteczka nurkowego

Luty 2015 oprócz cyklicznych imprez stricte nurkowych, to także czas powrotów do korzeni. W ten sposób najlepiej można nazwać reaktywację miasteczka nurkowego, na największych polskich targach sportów wodnych i rekreacji Wiatr i Woda. W dniach 12-15 lutego 2015r. Możemy się spodziewać eventu w naprawdę wyjątkowej oprawie z bardzo ciekawą ofertą wystawców z branży nurkowej.

Nic dziwnego, w końcu „Wiatr i Woda”, to impreza o ugruntowanej pozycji, świętująca swoje ćwierćwiecze! W tym czasie udało się wypracować pozycję, która przyciąga do stolicy ok. 400 wystawców i ponad 40 000 zwiedzających!

Swój finał znajdują tutaj najbardziej prestiżowe konkursy w branży m.in. Polish Yacht of the Year, Gwoźdź Targów Wiatr i Woda im. Jerzego Fijki, Nagroda Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, nagrody i wyróżnienia stowarzyszeń m.in.: Polskiego Związku Żeglarskiego, Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego, WOPR i PTTK.

Tym bardziej cieszy nas fakt, że nurkowanie powraca na listę istotnych punktów programu targów Wiatr i Woda i robi to w wielkim stylu. Z napływających informacji wynika, że brać nurkowa będzie mogła oprócz zapoznania się na sucho z ofertą przygotowana przez wystawców, wskoczyć do basenu i sprawdzić to i owo w warunkach bojowych!

Szczegółowe informacje i najświeższe newsy dotyczące miasteczka nurkowego możecie śledzić tutaj.

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 30, 2014 15:09

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2020