Nowy sklep dla uzależnionych od adrenaliny

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 16, 2014 19:45

Nowy sklep dla uzależnionych od adrenaliny

W sieci pojawił się nowy sklep z ciuchami dedykowanymi dla nurków. Adrenaline Addicts Apparel to nowa marka, która wypuściła właśnie na rynek ciekawą kolekcję koszulek. O gustach się co prawda nie dyskutuje, ale jeżeli za projekty grafik odpowiedzialny jest artysta mający na koncie współpracę z zespołami Metallica i The Rolling Stones, to wiedzcie, że coś się dzieje!

W listopadzie ruszyła sprzedaż odzieży dla nurków nowej marki – Adrenaline Addicts Apparel. Część z tego co zobaczycie w sklepie, może wydać wam się znajome, gdyż o niektórych wzorach mówiło się jeszcze przed ich wprowadzeniem na rynek.

aaasteuben001

Selekcja grafik, które pojawią się na t-shirtach została przeprowadzona wspólnie z nurkującymi przyjaciółmi AAA, tak, by możliwie jak najlepiej dopasować nowe produkty do zapotrzebowania w nurkowym środowisku.

W szerokiej ofercie dostępna jest między innymi seria „Voices From The Depth”, zainspirowana i będąca hołdem dla największych tragedii na Morzu Bałtyckim. Znajdziemy tu koszulki poświęcone takim wrakom jak „SS Steuben” czy „MS Wilhelm Gustloff”.

aaacavearrow001

Wszystkie koszulki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co tyczy się zarówno materiału jak i nadruku. Dzięki temu, możecie być pewni, że nawet po wielu praniach, cały czas będą się dobrze prezentować.

Właściciel marki tłumaczy skąd takie, a nie inne inspiracje i motywy znalazły się na koszulkach:

„Sam nurkuję i temat jest dla mnie bardzo bliski. Nie tylko z powodu hobby, ale również ze względów historycznych…”

aaagustloffWM001

Autorem charakterystycznych i mrocznych grafik jest Rafał Wechterowicz. Artysta znany ze współpracy z takimi zespołami jak Metallica oraz The Rolling Stones. Adrenaline Addicts Apparel zadbali także o płeć piękną. Są wzory i fasony dla pań i nie spodziewajcie się delfinków, czy innych delikatnych i pełnych kolorów motywów.

aaa1dolarbill001

Chcąc być na bieżąco z nowościami można odwiedzić firmowy fanpage na fb. W przygotowaniu i wkrótce w sprzedaży będą kolejne wzory – już teraz do obejrzenia w sklepie www.adrenalineaddicts.eu

Cena: 80-85PLN

Źródło: adrenalineaddicts.eu

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Grudzień 16, 2014 19:45

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2019

Sortowanie
11Sty - 14Sty 1110:00Sty 14Paris Diving Show (Salon de la Plongée)
19Sty - 27Sty 1910:00Sty 27Targi Boot - 50 edycja