Kilka nowych informacji o konferencji Techmeeting 2015

Dodane przez Małgorzata Brykała Grudzień 8, 2014 20:31

Kilka nowych informacji o konferencji Techmeeting 2015

Dla wszystkich, którzy zainteresowali się imprezą organizowaną za naszą południową granicą, mamy kilka dobrych informacji. Mowa oczywiście o organizowanej w dniach 6-8 luty 2015r. w Bratysławie konferencji nurków technicznych Techmeeting 2015.

Jak wspominaliśmy w ostatnim newsie dotyczącym słowackiej konferencji, jej główną gwiazdą będzie Herbert Nirsch. W ostatnich latach czołowa postać w światowym freedivingu i człowiek, który planował osiągnąć granicę 300 m na wstrzymanym oddechu. Niestety jego plany zweryfikował poważny wypadek. Od tamtej pory Austriak wiele uwagi poświęca na promowanie bezpiecznego nurkowania i z taką misją pojawi się na Techmeetingu.

Dla wielu osób będzie to unikalna okazja, aby uczyć się prosto od mistrza i wielokrotnego rekordzisty świata. Oprócz Nitscha oczywiście nie zabraknie autorytetów specjalizujących się w różnych dziedzinach nurkowania, którzy zjadą do Bratysławy z całego świata. Nie zabraknie również naszych rodaków. W tej chwili potwierdzony jest już udział dobrze znanego naszym czytelnikom Krzysztofa Starnawskiego.

Dodatkowo osoby zainteresowane udziałem w konferencji, na pewno ucieszy fakt, że wszystkie wykłady podczas Techmeeting 2015 będą tłumaczone symultanicznie na język polski!

Organizatorzy poinformowali nas również o możliwości udziału w Techmeetingu polskich nurków technicznych, którzy chcą pojawić się z przygotowaną przez siebie prezentacją. Takie osoby powinny jak najszybciej skontaktować się z organizatorami konferencji poprzez e-mail: kubicka@kubicka.net lub pod numerem telefonu: +421 905 108 699.

Więcej o całej konferencji znajdziecie na stronie www i profilu fb.

herbnitschbotomposter

Źródło: Organizator

Dodane przez Małgorzata Brykała Grudzień 8, 2014 20:31

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń