Bicie rekordu i ślub pod wodą!

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Lipiec 27, 2011 09:31

Bicie rekordu i ślub pod wodą!

joannagoddardblogspotcom

27 sierpnia, czyli za równy miesiąc, w znanej i popularnej bazie nurkowej – Koparki, będą miały miejsce pierwsze w naszym kraju podwodne zaślubiny połączone z biciem Rekoru Guinnessa. Aby uświetnić całość wydarzenia, wzywa się wszystkich nurków do stawiennictwa w w/w dniu, w celu ustanowienia nowego, najlepszego wyniku, w największej ilości świadków podwodnego ślubu.

Szczęśliwa para, Ewa i Paweł, mają już za sobą pewne doświadczenie, gdyż również na Koparkach, w maju bieżącego roku urządzili podwodne zaręczyny. Przy okazji kolejnego kroku, jaki pragną uczynić na wspólnej drodze, będzie miała miejsce próba pobicia Rekordu Guinnessa w ilości świadków, biorących udział w podwodnej ceremonii, a wynoszącego w chwili obecnej 261 nurków.

Wszyscy pragnący uczestniczyć w tym historycznym dla polskiej nurkowej społeczności wydarzeniu, powinni zgłaszać chęć udziału pod adresem mailowym rekord@orkasa.pl . Na wspomniany adres należy wysłać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przewidzieli pamiątkowy certyfikat.

Jeżeli podoba wam się pomysł i chcecie pomóc uczynić ten dzień dla młodej pary naprawdę niezapomnianym, zgłaszajcie się jak najszybciej, aby organizatorzy byli w stanie zaplanować wszystko od strony logistycznej. Start przewidziany jest na godzinę 13.30, w sobotę, 27 sierpnia.

Ekipa Divers24 zaprasza wszystkich bardzo serdecznie do uczestnictwa. To świetna okazja, aby spędzić niezapomniany nurkowy weekend!

Strona eventu na portalu Facebook

Źródło: www.orkasa.pl
Foto: joannagoddard.blogspot.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Lipiec 27, 2011 09:31

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019