Santi Demo Days – 19-20 lipca – Baza Rybaki

Dodane przez grafik Lipiec 15, 2014 10:44

Santi Demo Days – 19-20 lipca – Baza Rybaki

W weekend 19-20 lipca w bazie nurkowej Rybaki , odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Santi Demo Days. Tym razem rolę gospodarza będzie pełnić Centrum Nurkowe Scuba Diver. Demo Days to świetna okazja dla nurkowej braci, aby móc przetestować i sprawdzić w boju sprzęt oferowany na co dzień przez firmę z Gdyni.

Jak co roku Santi stwarza możliwość darmowych testów swojego sprzętu, podczas spotkań, które odbywają się w bazach nurkowych w całej Polsce. Wizyta w Bazie Rybaki w Stawigudzie zamyka cykl w trakcie którego ekipa Santi odwiedziła bazy Extreme Dive, Siecino i Ińsko.
19-20 lipca – baza nurkowa Scuba Diver, Rybaki (Stawiguda)

Podczas każdego ze spotkań do dyspozycji wszystkich uczestników będą pełne kolekcje suchaczy, ocieplaczy i systemów grzewczych. Nie zabraknie oczywiście nowości w postaci linii dedykowanej dla pań – Ladys First, a także coraz większej i oryginalnej kolekcji gadżetów afterdive.

Biorąc pod uwagę bardzo intensywny rok, jaki ma za sobą firma Santi (nowa kolekcja akcesoriów grzewczych, linia Ladys First, nowy ocieplacz Flex 190, nowe wzory odzieży) jest co przymierzać i co testować. Dodatkowo gospodarze we wszystkich bazach planują atrakcje niezwiązane z testowaniem sprzętu, więc na pewno warto zabrać rodziny i spędzić miło dzień w nurkowym klimacie!

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Źródło: Organizator

Dodane przez grafik Lipiec 15, 2014 10:44

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Grudzień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń