Długi weekend z nurkowymi Demo Days

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 20, 2011 13:30

Długi weekend z nurkowymi Demo Days

demo_days_20110414_1070779217

Długi weekend już widać na horyzoncie i jest to ostatni dzwonek, żeby zorganizować sobie ten czas – oczywiście na nurkowo, bo jakże by inaczej? Zanurzenie w Bałtyku? Wypad nad najbliższe jeziorko? Wariantów jest wiele, a do tych standardowych i dostępnych zawsze organizatorzy Nurkowych Demo Days dokładają kolejny w postaci 3 dniowej imprezy nad jeziorem Piłakno.

W trakcie tej edycji Demo Days, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji dobrze znanych postaci z nurkowego świata. Będą nimi dr Jarosław Krzyżak, który przybliży uczestnikom temat medycyny nurkowej i Michał Kosut ze Szkoły Instruktorów Nurkowania i DAN prowadzący zajęcia z zakresu pierwszej pomocy tlenowej oraz technik wynoszenia poszkodowanych z wody.

Poza częścią wykładową, tradycyjnie już uczestnicy będą mieli okazję do testowania sprzętu nurkowego większości marek obecnych na rynku. Jest to świetna okazja do zapoznania się ze sprzętem, który chcielibyśmy nabyć, w końcu nie ma jak jazda testowa.

Do naszych rąk zostaną oddane produkty takich producentów jak m.in. Santi, Poseidon, Tusa, GRALmarine, xDeep, Scubatech, Apeks, Halcyon, Suunto czy Tecline.

Szykuje się nam kolejna ciekawa impreza, a przy okazji świetny pomysł na długi weekend!

Źródło: http://www.facebook.com/NurkoweDemoDays

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 20, 2011 13:30

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2020

Sortowanie
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019