Diversnight 2014 – już 6 listopada!

Dodane przez Małgosia Brykała Listopad 4, 2014 19:45

Diversnight 2014 – już 6 listopada!

Już za dwa dni odbędzie się tegoroczna edycja globalnej imprezy – Diversnight! Jest to nic innego, jak ogólnoświatowe nurkowanie nocą. Każdy kto miał okazję spróbować tego rodzaju nurkowania wie, że jest ono wyjątkowe i mamy wtedy okazję obcować z zupełnie innymi zwierzakami niż za dnia.

Co roku na całym świecie kluby nurkowe, centra, organizacje, bazy i kto tylko może, organizuje się by uczestniczyć w tym globalnym evencie. Nie inaczej jest w tym roku! Oficjalnie potwierdizły już swój udział OSP Elbląg, Coval Team, KN Nautica Poznań, AKP Skorpena, ekipa „Wszyscynurkowiezrzeszowa” oraz stołeczna Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska.

Na stronie Diversnight, zarejestrowały się ekipy z takich miast jak: Elbląg, Kraków, Lusówko, Olsztyn, Rzeszów i Zielonka! Chcąc wziąć udział w tegorocznej Diversnight, mamy zatem do wyboru takie akweny jak: Jezioro Wuksniki, znany i lubiany Zakrzówek, Jezioro Lusowskie, Jezioro Ukiel, Rzeszowską Żwirownie i Gliniankę w Zielonce.

Jeżeli nigdy nie próbowaliście nurkowania nocą, to koniecznie musicie nadrobić. Nurkowaliście już po zmroku? No to nie ma co się obijać i trzeba zrobić powtórkę! Zanim przyjdą mrozy i lód na dobre skuje okoliczne akweny, trzeba wykorzystać każdą okazję do zanurzenia!

Źródło: diversnight.com

Dodane przez Małgosia Brykała Listopad 4, 2014 19:45

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2020

Sortowanie
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia