VI Konferencja Nurkowa i DemoDays Zakrzówek 2014

Dodane przez Małgorzata Brykała Wrzesień 15, 2014 16:08

VI Konferencja Nurkowa i DemoDays Zakrzówek 2014

Zapraszamy na VI Konferencję Nurkową i DemoDaysy. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 września 2014, czyli tradycyjnie w ostatni weekend września. Jest to jedna z najpopularniejszych imprez nurkowych na południu kraju. Każda edycja przyciąga na krakowski akwen rzesze nurków oraz przedstawicieli większości marek nurkowych dostępnych na rynku. Jest to świetna okazja, żeby być na bieżąco oraz przetestować nowy sprzęt.

 Zaczynamy w piątek po południu (18:00) pierwszymi prezentacjami pod wiatką przy bazie.

W sobotę zapraszamy na nurkowania warsztaty oraz wieczorem prezentacje w sali konferencyjnej pobliskiego hotelu Sympozjum.

Warsztaty:

„Ratownictwo nurkowe (wymagania do uczestników- minimum stopień Rescue PADI lub podobny z innej organizacji)” – prowadzi Maciej Curzydło – postaramy się sprawdzić jak na techniki udzielania pomocy wpływa taki sprzęt u naszego partnera jak sidemount, pełna uprząż, jacket, twin.

Zapraszam również osoby które mają divemastera lub myślą o instruktorze będzie można zobaczyć jak ćwiczyć takie umiejętności.

Sobota godz.10:00 i 13:00
Niedziela godz. 10:00

Zainteresowani koniecznie proszeni są o umówienie się wcześniej mailem na adres maciek@kraken.pl

Konfiguracja i ćwiczenia techniczne – prowadzi Ela Benducka

Lista prezentacji na teraz:

17:00 – 18:00 „Freediving – umysł, fizjologia, trening” – Mateusz Malina wicemistrz świata w konkurencji nurkowanie bez płetw (Free Immersion) oraz posiadacz większości rekordów Polski.
18:00 – 19:00 „Support a głębokie nurkowania” – Ela Benducka nurek i instruktor techniczny. Do Eli należy rekord głębokości w nurkowaniach technicznych kobiet.
19:00 – 20:00 Paweł i Paweł Opowieść o Filipinach
20:00 – 21:00 Marek z Katowic- Marek pokaże film i opowie o nurkowaniu w najbardziej topowym i jednocześnie bardzo trudno dostępnym logistycznie raju wrakowym czyli atolu Bikini.

Podczas Konferencji odbędą się też typowe DemoDaysy nad wodą. W sobotę i w niedzielę będzie można pożyczać i testować sprzęt wielu producentów.

Swój sprzęt zaprezentują:

ECN – Bare, No Gravity, Oceania – Mares, Santi Diving, Shop4divers.eu – Light-For-Me, Technika Podwodna, Vektorsport, XDeep

W czasie imprezy będzie prowadzony konkurs „Szukania Skarbów”. Na dnie Zakrzówka będą poukrywane tabliczki i na „wymianę” do odebrania nagrody ufundowane przez wystawców.

Źródło: Organizator

Dodane przez Małgorzata Brykała Wrzesień 15, 2014 16:08

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń