Lambeth Strait – Indonezja

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 28, 2012 14:20

Lambeth Strait – Indonezja

O tym, że Indonezja jest świetnym kierunkiem nurkowej wyprawy, nikogo nie trzeba przekonywać. Z całą gamą wspaniałych podwodnych miejsc, stanowi marzenie niejednego nurka. Główną przeszkodą są oczywiście koszta związane z taką ekspedycją, jednak nie przeszkadza nam to marzyć.

A jak nie rozmyślać o nurkowaniu, kiedy widzi się takie produkcje, jak ta Howarda Hall’a – Creatures of the Lambeth Strait. Miejsce wymienione w końcowej części tytułu, to cieśnina, rozdzielająca zachodni brzeg Sulawesi i wyspę Lambeth.

Słynne wśród nurków, z racji olbrzymiego zróżnicowania morskiej fauny i flory. Niezwykle barwny i fantazyjny świat, przedstawia się niczym z bajki! Lokalizacja ta oferuje masę ciekawych miejsc nurkowych, zwłaszcza jeżeli lubimy stać za obiektywem aparatu lub kamery. Jeżeli nie, pozostaną nam wspaniałe wspomnienia. A kto wie? Może uda nam się wypatrzeć nowy, nikomu wcześniej nieznany gatunek?

Aby nie odciągać Waszej uwagi od tego co istotne zapraszam do obejrzenia poniższego filmu. Jestem pewien, że zrobi na Was oszałamiające wrażenie.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 28, 2012 14:20

Dołacz do nas na Facebooku

CN DOM
Mares

Nadchodzące imprezy nurkowe

Luty , 2019

Sortowanie
31Sty - 3LutCałodniowa Moscow Dive Show 2019
2Lut - 3Całodniowa Duikvaker Expo 2019
9LutCałodniowa VIII Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego
22Lut - 24Lut 2208:00Lut 24#GoDiving - Dive Show
28Lut - 3MarLut 2810:00Mar 3Targi Nurkowe - X Edycja