Echa III Festiwalu Wrakowego w Łodzi

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 22, 2012 14:54

Echa III Festiwalu Wrakowego w Łodzi

ekipafw3

Do naszej redakcji napłynęła bardzo dobra wiadomość. Otóż otrzymaliśmy maila od organizatorów festiwalu wrakowego, którzy zawiadomili nas o kolejnym sukcesie organizowanej przez siebie imprezy!

Jak część z Was zapewne pamięta, Festiwal Wrakowy był okazją, aby zebrać i przekazać pieniążki na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Wszyscy którzy okazali swoje wsparcie i przybyli na teren łódzkiej politechniki, przyczynili się do zakupu koncentratora tlenu dla jednego z dzieci. Jest to tym ważniejsze, iż wspomniany maluch, czekał na koncentrator już dłuższy czas.

A oto jaki wpis możemy znaleźć na stronie hospicjum:

„Serdecznie dziękujemy uczestnikom i organizatorom III Festiwalu Nurkowania Wrakowego, za przeprowadzenie aukcji charytatywnej na rzecz Podopiecznych Stowarzyszenia – Łódzkie Hospicjum dla Dzieci. Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 2 280 pln (…) Jest nam bardzo miło, że i tym razem mogliśmy zaistnieć wśród Państwa gości. Dziękujemy za pomoc i troskę o naszych Podopiecznych.”

Jak widać nasze spotkanie 25 lutego w Łodzi, miało wiele pozytywnych efektów. Wszyscy możemy być z siebie dumni, bo oprócz zdobywania wiedzy na ciekawe tematy i dobrej zabawy, zdołaliśmy pomóc tym, którzy tej pomocy na prawdę potrzebują.

Źródło: Organizator
Foto: Marzena Hmielewicz/Adventure Pictures

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Marzec 22, 2012 14:54

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń