Z powrotem

CENTRA NURKOWE

Underwater

15 września 2014 13:40
Telefon: 504 162 014,00
facebook: Underwater FB
Adres:
Ul. Okopowa 31/94, Warszawa Mazowieckie, Polska 01-059
Opis:

Jesteśmy grupą instruktorów nurkowania organizacji PADI, TDI/SDI i IANTD. Każdy z Instruktorów posiada co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie nurkowe. Do współpracy zapraszamy też innych zaprzyjaźnionych instruktorów, którzy pomagają nam w organizowaniu kursów nurkowania i w wyprawach nurkowych. Posiadamy bogatą ofertę sprzedaży sprzętu nurkowego w bardzo atrakcyjnych cenach. Zbudowaliśmy internetowy sklep nurkowy, w którym w szybki i łatwy  sposób możesz zamówić profesjonalny sprzęt do nurkowania renomowanych firm takich jak: Apeks, Bare, Suunto, Halcyon, DUX, Dive Rite, DIR Zone, OMS, Pinnacle Aquatics, Oceanic, Beuchat, Atomic Aquatics, Agir, Bauer, Faber, Ursuit, Cressi Sub, Gralmarine, Light For Me, Santi, ECS, Sopras Sub, Ammonite System, Zeagle i wiele innych.

PADI (Professional Assosiation of Diving Instructors) – to największa organizacja nurkowa na świecie. Ostatnie statystyki pokazują, że blisko 70% wszystkich wyszkolonych i nurkujących ludzi na świecie jest związana właśnie z tą organizacją. Poprzez standaryzowanie szkolenia, na które składają się: zajęcia na basenie, wykłady teoretyczne i nurkowania na wodzie otwartej, system stał się bezpieczny i przyjazny dla każdego w wieku od 10-ego roku życia. (sprawdź: kursy nurkowania oferowane przez nas).

Centrum Nurkowe „Underwater.pl” powstało w listopadzie  1998 roku w Warszawie, bezpośrednio po zakończeniu pierwszego kursu instruktorskiego prowadzonego oficjalnie w systemie PADI w Polsce, w którym udział wzięli między innymi założyciele klubu. Tu prowadzone są zajęcia basenowe na obiekcie „Orka” przy ul. Grzybowskiej 35 oraz wykłady przy ul. Okopowej 31/94 dla wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki podwodnej przygody. Na nurkowania w naturalnych warunkach jeździmy tam gdzie nas chęć, intuicja i dobra pogoda poniesie. Posiadamy oczywiście klika sprawdzonych miejsc na Pojezierzu Mazurskim, nad Bałtykiem, w kamieniołomach Śląska, jeziorach pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego, na Kaszubach i w okolicach Konina gdzie przejrzystość wody przez większą część roku nie spada poniżej 7-8 metrów. Naszym celem jest stworzenie środowiska ludzi, którzy razem spędzają aktywnie wolny czas na wyprawach w najciekawsze zakątki świata.

Równocześnie pasjonuje nas fotografia podwodna. Na tej stronie wszystkie zdjęcia wykonane są przez instruktorów i sympatyków wypraw z Underwater.pl.

Lista kategorii: ,
Pokaz trasę dojazdu z:
do adresu
Ul. Okopowa 31/94, Warszawa Mazowieckie, Polska 01-059

Send message to listing owner

Decathlon – płetwy

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Czerwiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń