Zapowiedź konferencji Baltictech 2010

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 2, 2010 19:30

Zapowiedź konferencji Baltictech 2010

joomplu:612Wielkimi krokami zbliża się do nas dzień, w którym rozpocznie się czwarta odsłona Konferencji Nurkowania Technicznego – BalticTech 2010. W trakcie jej trwania, będziemy mieli okazję wysłuchać takich tuzów nurkowania jak: Tom Mount, Jarrod Jablonski, Phill Short, Nick Toussaint, Casey McKinlay, Jacek Kot, Sebastian Popek, Tomasz Nitka i wielu innych. Wszyscy prelegenci potwierdzili już swój udział, a w związku z tym dostępny jest już ostateczny plan spotkania dostępny tutaj.

Pewne jest już, że w tym roku, będziemy mieli okazję, przyjrzeć się ofercie rekordowej liczby wystawców. Co za tym idzie, również liczba nagród przewidzianych do rozlosowania wśród uczestników, będzie najwyższa z dotychczasowych. Szczegółowy spis nagród.

Kolejne istotne informacje, które przydadzą się wszystkim, którzy zamierzają wziąć udział w największym nurkowym wydarzeniu tego roku, dotyczą drogi do hotelu Gdynia oraz pubu Boolvar, w którym o 20:00 rozpocznie się bankiet oraz odbędzie wręczenie nagród w konkursie BalticTech Foto. Wszystkie wskazówki znajdziemy tutaj.

Wszystkich tych, którzy ciągle wahają się z zakupem biletu organizatorzy zapewniają, że bilet wstępu na teren konferencji będzie do na bycia na miejscu, jednak w takim wypadku nie gwarantują już oni pełnej gamy opcji, przewidzianych dla biletów zakupionych w przed sprzedaży.

Źródło: Organizator, Divers24

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 2, 2010 19:30

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN