II Konferencja Archeologii Podwodnej SKBP 2013

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 10, 2013 20:46

II Konferencja Archeologii Podwodnej SKBP 2013

„Morska- Śródlądowa- Nautyczna” – pod takim hasłem przewodnim odbędzie się w Toruniu II Konferencja Archeologii Podwodnej organizowana przez Studenckie Koło Badań Podwodnych. Po udanej zeszłorocznej konferencji nie mogło być mowy o braku kontynuacji.

Zapraszamy wszystkich do pojawienia się w dniach 17-18 maja 2013r. na terenie Instytutu Archeologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Będzie to kolejna świetna okazja na zapoznanie się z wynikami prac, prawdziwych pasjonatów, którzy wyciągają z głebi mórz, jezior i rzek, informacje o naszej przeszłości i kulturze.

„Studenckie Koło Badań Podwodnych przy Zakładzie Archeologii Podwodnej IA UMK w Toruniu serdecznie zaprasza na drugą konferencję dotyczącą archeologii podwodnej, która odbędzie się 17-18 maja w Instytucie Archeologii UMK w Toruniu. Spotkanie skierowane jest do studentów archeologii i doktorantów, ale także wszystkich zainteresowanych zgłębianiem tematyki podwodnego świata. Morze- śródlądzie- nautyka- to tematy tegorocznej konferencji. Wszystkie referaty dotyczące badań podwodnych, statków , jezior, morza, rzek, mostów, osad nawodnych, ale także kontaktów społeczeństw ze środowiskiem wodnym, kultu, transportu, gospodarki i wszelkich innych sposobów wykorzystania wody w dawnych czasach są mile widziane.”

Dokładny adres:

Instytut Archeologii UMK w Toruniu

ul. Szosa Bydgoska 44/48

Opłata konferencyjna:

referenci- 70 zł

uczestnicy- 110 zł

W ramach opłaty konferencyjnej zapewnione są 2 noclegi, 2 obiady oraz materiały konferencyjne. Osoby chcące wziąć udział w konferencji (nie korzystając z noclegów i wyżywienia), mogą uczestniczyć w niej bez żadnych dodatkowych kosztów.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Maj 10, 2013 20:46

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Marzec , 2020

Sortowanie
14Mar - 15Mar 1408:00Mar 15OzTEk - Australia