Obóz dla młodzieży w ramach – Projekt Morświń 2013

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 1, 2012 19:27

Obóz dla młodzieży w ramach – Projekt Morświń 2013

Ostatnio otrzymaliśmy informację o ciekawym przedsięwzięciu kryjącym się pod nazwą „Projekt Morświn 2013″. Organizatorzy zgłosili się do nas z prośbą o pomoc w rozpropagowaniu „Morświna” i zachęcenia do udziału, jak największej liczby młodych osób.

Czym jest dokładnie „Morświn 2013″? To letni obóz edukacyjny dla młodzieży, na którym gimnazjaliści i licealiści z całego kraju będą poznawać zagadnienia z zakresu ekologii, biologii morza oraz szeroko rozumianej oceanografii. Całe przedsięwzięcie jest tworem non-profit.

Planowany termin obozy to lato 2013 roku. Miejsce – Morze Bałtyckie. Projekt adresowany jest do miłośników morza oraz życia morskiego. Wszystkie zajęcia obozowe, będą prowadzone przez specjalistów i nastawione na naukę w przyjemnej atmosferze. Zamiast pompowania wiedzy w szkolnych klasach, będzie przygoda, zabawa oraz przyjemne spędzanie czasu.

Jak piszą sami organizatorzy „Chcemy, aby każdy uczestnik miło wspominał obóz, jednocześnie wynosząc z niego konkretną wiedzę oceanograficzną”.

Więcej info znajdziecie tutaj

Źródło: Organizator

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 1, 2012 19:27

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Grudzień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń