Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu nurkowego?

Dodane przez Adam Czerwiec 2, 2011 16:01

Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu nurkowego?

Koszty związane z wypożyczaniem sprzętu do nurkowania, zależą od czasu na jaki sprzęt chcemy pożyczyć. Jeżeli interesuje nas dłuższe wypożyczenie, np. na tydzień, kiedy chcemy ponurkować podczas urlopu, komplet wyniesie nas na pewno o wiele mniej, niż 7 dziennych stawek.

Najczęściej spotkamy się z opłatami za cały dzień. W takiej sytuacji możemy zrobić dowolnie dużo nurkowań, płacąc tylko raz. Oczywiście nie powinniśmy przekraczać limitów nurkowań powtórzeniowych. W większości baz i centrów nurkowych wypożyczenie kompletu sprzętu na cały dzień kosztuje ok 100zł. Jeżeli chcieli byśmy wypożyczać poszczególne elementy spotkamy się z cenami przybliżonymi do tych zamieszczonych w tabelce poniżej:

cennik_wypozyczania_sprzetu_do_nurkowania

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejnym kosztem, na który będziemy narażeni to ładowanie gazu. Wypożyczając butlę możemy zrobić na niej jednego nurka, jednak, aby zrobić kolejne musimy ją nabić gazem. W większości miejsc zapłacimy 1zł za litr pojemności naszej butli np. naładowanie butli o pojemności 12l kosztować będzie 12zł, 15l – 15zł itd.

Źródło: własne
foto: tusa

Dodane przez Adam Czerwiec 2, 2011 16:01

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Styczeń , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń