Film instruktażowy dla komputera Cressi Leonardo

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 23, 2012 20:54

Film instruktażowy dla komputera Cressi Leonardo

Ostatnio zauważyłem, że całkiem spore grono osób, wybiera Cressi Leonardo jako swój pierwszy komputer nurkowy. Sprzęt pojawił się na rynku na wiosnę 2012r. i w ciągu kilku miesięcy wywarł bardzo pozytywne wrażenie.

Leonardo do pierwszy komputer stworzony przez Cressi od podstaw. Dzięki temu firma istniejąca od 1946r. poszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt. Leonardo na rynku plasuje się na tej samej półce co Suunto Zoop ( czy niegdysiejszy Gekko) i Vyper. Jest to typowy sprzęt do nurkowań rekreacyjnych zawierający wszystko co niezbędne.

Jego wielkim atutem oprócz ciekawej stylistyki i zawartości, jest dosyć niska cena. Jako produkt nowy, trafił do sprzedaży w cenie 799pln (niewiele jak za dobry komputer). Z tego co wiem, cena jest promocyjna i z czasem na wzrosnąć do poziomu 999pln. Dla chętnych jest to okazja, aby za zaoszczędzone pieniądze dokupić np. interface do laptopa.

Jeżeli jesteście posiadaczem Cressi Leonardo, lub chcecie zobaczyć jak działa, zapraszamy do filmu instruktażowego na stronie producenta.

Źródło: cressi.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Październik 23, 2012 20:54

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Maj , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń