Liquivision XEO w 60 sekund

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 29, 2012 19:06

Liquivision XEO w 60 sekund

Komputer nurkowy XEO od firmy Liquivision, doczekał się swojej prezentacji w 60s ScubaLab. Wszyscy, którzy wciąż wahają się nad zakupem tego OLED’owego cacka, z pewnością chętnie poświęcą 1min swojego czasu, aby przyjrzeć mu się nieco bliżej.

XEO to komputer dla zaawansowanych nurków, którzy podczas swoich eksploracji przekraczają bariery nurkowania rekreacyjnego (głębokość poniżej 40m, korzystanie z mieszanek gazowych na bazie helu tzw. trimix, czy wykonywanie postojów dekompresyjnych).

Komputer firmy Liquivision może obsłużyć łącznie aż 10 gazów, z których będziemy korzystać podczas naszego nurkowania. Dzięki zaawansowanej technologii, z XEO możemy zapuścić się niemal w okolice 200m! (o ile pozwalają nam na to nasze umiejętności).

Jego uniwersalność, pozwala wykorzystywać go podczas nurkowań na obiegu otwartym, jak i z wykorzystaniem rebreathera. Xeo posiada wbudowany algorytm Buhlmanna z możliwością rozbudowania go do RGBM. Całość obsługujemy przez wygodne i proste menu, po którym poruszamy się opukując ścianki komputera.

Cena: 3350pln

Źródło: scubadiving.com

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 29, 2012 19:06

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020