Marka Dive System w nowej odsłonie

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 28, 2014 18:18

Marka Dive System w nowej odsłonie

Producent kultowych płetw Tech Fin – włoska marka Dive System powraca na polski rynek w nowej odsłonie. Przez lata niezbyt widoczna, swoją popularność zyskała głównie dzięki kolejnym zadowolonym użytkownikom, polecającym wspomniane wyżej płetwy.

Dziś na polskiej odsłonie strony internetowej Dive System, możemy znaleźć cały przekrój nurkowego szpeju, z zastosowaniem do wielu konfiguracji. Są skafandry suche i pół suche, skrzydła, uprzęże SM oraz butle stage, automaty, komputery, kołowrotki i cała masa akcesoriów, które zapewne w czasie testów i demodaysów warto będzie sprawdzić. Oczywiście nie zabrakło też nieśmiertelnych Tech Finów, dostępnych w 3 kolorach: klasycznie czarnym, żółtym i białym.

Sam nie miałem do czynienia ze zbyt wieloma elementami wyposażenia z logo Dive System, ale płetwy uwielbiam i cenię sobie bardzo. Jeżeli inne produkty wywrą to samo wrażenie, to wiele osób może mieć kolejną ciekawą alternatywę przy przedsezonowych zakupach.

Po różnych perypetiach, nowym przedstawicielem marki została firma Blue Abyss z Warszawy. Dotychczas znana naszym czytelnikom z nawiązania współpracy w ramach szkoleń z siecią sklepów sportowych Decathlon. Jeżeli chcecie zerknąć co ciekawego mają w ofercie, możecie to zrobić tutaj.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 28, 2014 18:18

1 komentarz

  1. nurkolog Grudzień 8, 01:18

    Dive System mocny jest w skrzydełkach rekreacyjnych. Sam mam takie od prawie dziesięciu lat. Wygodne, niezniszczalne. Cenowo jednak stoją wysoko.

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Listopad , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń