Spotkanie ze Stevem Bogaertsem w Poznaniu

Dodane przez Małgorzata Brykała Lipiec 2, 2014 10:52

Spotkanie ze Stevem Bogaertsem w Poznaniu

Side Mount System zaprasza na spotkanie ze znanym nurkiem Stevem Bogaertsem! Prelekcja organizowana jest w siedzibie firmy w Poznaniu i została opatrzozna tytułem „SM Diving – An evening with Steve Bogaerts”. Całe spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

Steve podczas wykładu podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z nurkowaniem w konfiguracji sidemount, opowie o ciekawych epizodach ze swojej kariery nurkowej oraz przybliży kulisy projektowania Razor Side Mount System.

Zarówno organizatorzy jak i ich nietuzinkowy gość liczą, że po części przedstawionej w poprzednim akapicie, spotkanie przeciągnie się i zakończy je interesująca dyskusja. Bogaerts ze swojej strony obiecał odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania zgromadzonych gości.

Na godzinę 20.00 (po spotkaniu) zaplanowano część nieoficjalną w postaci BBQ Afterparty. Będzie to świetna okazja, żeby wymienić swoje spostrzeżenia oraz porozmawiać z zaproszonym gościem o wszystkim, na co nie starczyło czasu podczas części oficjalnej.

Po zaspokojeniu głodu wiedzy oraz rzeczywistego głodu, na godz. 22.00 zaplanowano ognisko i kontynuację wieczoru w dobrym towarzystwie i świetnej atmosferze.

Ilość gości mogących uczestniczyć w spotkaniu jest ograniczona. Uczestniczyć w niej będą mogły jedynie osoby zarejestrowane, które dokonały płatności za udział w spotkaniu (50pln). Decyduje kolejność wpłat rejestracyjnych.

Rejestracja mailowo pod adresem tj@sidemountsystem.pl. Potwierdzenie rejestracji nastąpi mailem zwrotnym.

Więcej szczegółów dotyczących spotkania, noclegu etc. znajdziecie tutaj.

Źródło: Organizator

Dodane przez Małgorzata Brykała Lipiec 2, 2014 10:52

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Lipiec , 2020