V Konferencja na Zakrzówku – relacja video

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 2, 2013 21:06

V Konferencja na Zakrzówku – relacja video

Nasi przyjaciele z Free Frog TV opublikowali ostatnio na swojej stronie materiał filmowy, będący relacją i podsumowaniem odbywającej się w dniach 27-29 września 2013r V Konferencji Nurkowej na Zakrzówku. Krakowska impreza z roku na rok ściąga pod Wawel coraz większe grono nurkujących gości oraz wystawców sprzętu nurkowego.

Jak widać na zarejestrowanym materiale pogoda i frekwencja dopisała, a oprócz stałych bywalców nie zabrakło nowych twarzy, jak i debiutantów, dla których była to w ogóle pierwsza wizyta na tym jednym z najpopularniejszych nurkowisk w kraju.

„Free Frog TV (czyli internetowa telewizja nurkowa) towarzyszyła imprezie, rejestrując jej przebieg. Na dwa dni naszym domem stał się Kraken w Zakrzówku, co dzięki temu zarejestrowaliśmy? Zobaczcie sami!

Relacja powstała przy współpracy z Anią Maciejowską i Maćkiem Uniatowiczem, którzy przyłączyli się do współpracy z redakcja Free Frog TV.

Przypominamy, że oficjalne uruchomienie strony telewizji, pod adresem www.freefrog.tv, planowane jest na 18 litopada 2013r.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z V Konferencji Nurkowej.”

Źródło: freefrog.pl

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Listopad 2, 2013 21:06

Dołacz do nas na Facebooku

Mares
CN DOM

Nadchodzące imprezy nurkowe

Sierpień , 2019

Sortowanie

Brak wydarzeń

Divers24 DAN