Intova HD SP1 – nurkowanie na Hańczy

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 22, 2012 17:44

Intova HD SP1 – nurkowanie na Hańczy

intovahdsp1

Ciągle szukacie dla siebie niedrogiego sprzętu video o niewielkich gabarytach, który pozwoliłby na uwiecznienie waszych nurkowań? Jeżeli tak, to na pewno do tej pory, waszym głównym faworytem były kamery GoPro. Dziś jako przeciwwagę proponujemy produkt, który jakiś czas temu pojawił się na rynku – kamera Intova HD SP1.

Kamera posiada szerokokątny obiektyw (140°), którym rejestruje obraz w jakości hd 1080p. Aby poprawić jakość gromadzonego materiału, zastosowano filtry UV, które minimalizują odbijanie światła. Nasze nagrania, możemy zapisywać na kartach typu SD o pojemności nawet do 32GB. Całość elektroniki zatopiono w obudowie z niezwykle wytrzymałego i odpornego na zarysowania poliwęglanu.

Te cacko dzięki swojej konstrukcji, możemy zabrać ze sobą na głębokość 60m i wykorzystując dodatkowe oświetlenie, będziemy mogli nagrać bardzo przyzwoite zdjęcia oraz filmy. Efekty naszej pracy możemy podejrzeć na mini wyświetlaczu LCD. Ekran posiada opcję włącz/wyłącz, jeżeli więc korzystanie z niego nie jest niezbędne, możemy oszczędzać baterię i wydłużyć czas pracy kamery.

Cena – ok 1099pln

Poniżej film nagrany podczas niedawnych Nurkowych Demo Days, przez ekipę Divezone.pl (pamiętajcie żeby przestawić jakość na HD!)

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Sierpień 22, 2012 17:44

Dołacz do nas na Facebooku

Nadchodzące imprezy nurkowe

Kwiecień , 2020

Sortowanie

Brak wydarzeń